Uncategorized

Aktualne wydarzenia w Heliosie

W najnowszym repertuarze kina Helios nie brakuje seansów premierowych oraz filmów, które już zdążyły zdobyć uznanie i sympatię widzów. Po raz pierwszy wyświetlona zostanie animacja ze studia Disney/Pixar „To nie wypanda”. Historia przedstawia niesamowite losy dojrzewającej nastolatki, która w przypływie emocji przeistacza się w ogromną pandę czerwoną. Druga premiera to naprawdę przerażający horror „Bunkier strachu”.

Dalej będzie można zobaczyć produkcje, które zagościły na kinowych ekranach: „Sonata”„BATMAN”,„Uncharted”„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”„Cud Guadalupe”, UPS2; Bunt na arce”„Sing2”„Potworna Rodzinka 2”.

11 marca odbędzie się wieczór z animacjami prosto z Japonii! W ramach Mini Maratonu ANIME wyświetlona zostanie przedpremierowa opowieść o pięknej i bestii „BELLE”. Widzowie poznają także potęgę emocji i wyobraźni – „MIRAI”

12 marca Helios na Scenie zaprasza na muzyczne wydarzenie „BTS PREMISSION TO DANCE OF STAGE”.

12 i 13 marca pojawi się specjalna atrakcja dla dzieci: przedpremierowy seans „Za duży na bajki”, który poprzedzą rozmaite zagadki. Na zwycięzców czekają książki i gry planszowe. Zaś w niedzielę pojawi się kolejna odsłona Filmowych Poranków – „44 Koty”.

14 marca Kino Konesera przedstawi film „The Hand of God”

16 marca cykl Kino Kobiet zaprasza panie na spotkanie przedpremierowe. Zaprezentowana zostanie wtedy miłosna opowieść „Piosenki o miłości”.

17 marca w ramach Kultury Dostępnej widzowie zobaczą elektryzujący duet (Mateusz Damięcki i Weronika Książkiewicz) w filmie „Furioza”.