:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Ambasada USA zaprasza do udziału w programie „Edukacja o polityce”

Edukacja, Ambasada zaprasza udziału programie „Edukacja polityce” - zdjęcie, fotografia

Ambasada USA i Centrum Edukacji Obywatelskiej zapraszają nauczycieli do udziału w programie "Edukacji o polityce". Projekt ma za zadanie ułatwić młodym ludziom zrozumienie polityki i wyrobienie własnego zdania na istotne kwestie dotyczące życia publicznego.

 

Uczestniczący w programie nauczyciele otrzymują materiały merytoryczne i dydaktyczne, szkolenie wprowadzające i webinaria tematyczne, przygotowujace do prowadzenia dyskusji z młodzieżą na tematy poruszające istotne kwestie ze sfery polityki. Są to m.in. 

 

Czy media publiczne są konieczne w państwie demokratycznym? Jaką rolę mogą i powinny odgrywać?

 

Jakie argumenty przemawiają za wyższymi, a jakie za niższymi podatkami? Jaką rolę państwo powinno odgrywać w gospodarce?

 

W jakim stopniu Polska powinna angażować się na arenie międzynarodowej? Czy Polska powinna dążyć do zbliżenia i zacieśnienia współpracy transatlantyckiej z USA, współpracy w ramach NATO lub UE?

 

Rejestracja potrwa do 7 listoapda 2017 roku. Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ, a instrukcja zgłoszeniowa TUTAJ.

Szczegłówe informacje na temat projketu dostępne są TUTAJ

Wszelkie pytania można kierować do koordynatorki programu p. Anny Samel z CEO telefonicznie: +48 (22) 825 05 50 wew. 210 bądź mailowo: [email protected].

 

Małgorzata Stasiak

Fot.: American Corner Radom

 


Ambasada USA zaprasza do udziału w programie „Edukacja o polityce” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się