:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Oddasz makulaturę w Mikołajki – dostaniesz prezent

Informacje z Radomia i okolic , Oddasz makulaturę Mikołajki dostaniesz prezent - zdjęcie, fotografia

W środę, 6 grudnia każdy, kto przyniesie makulaturę do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Witosa 96 otrzyma upominek od Mikołaja.

Jest to kolejna akcja zbiórki makulatury organizowana przez PSZOK. Stanowi ona świetną okazję do pozbycia się z naszych domów niepotrzebnych gazet, pudełek, ulotek czy książek. Oddając makulaturę podnosimy poziom recyklingu, a co za tym idzie chronimy nasze środowisko.

Dodatkowo, 6 grudnia na radomian oddających makulaturę czekają wyjątkowe niespodzianki. 25 pierwszych mieszkańców Radomia, którzy przyniosą minimum 30 kg czystej i suchej makulatury otrzymają stojaki, pojemniki na baterie, plecaki i powerbanki. Natomiast każdy, kto odda selektywnie zebrane odpady otrzyma od Mikołaja drobiazg.

Makulaturę będzie można oddać w środę, 6 grudnia w godz. 10:00-15:00 w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Witosa 96.

 

Karolina Kozieł

Oddasz makulaturę w Mikołajki – dostaniesz prezent komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się