:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Policyjny dozór za kradzież rozbójniczą

Kronika kryminalna, Policyjny dozór kradzież rozbójniczą - zdjęcie, fotografia

Dwaj mieszkańcy Radomia po kradzieży sklepowej zaatakowali interweniującego pracownika ochrony. Krótko po tym zostali zatrzymani przez radomskich policjantów. Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia w jednym ze sklepów na ulicy Wolanowskiej. Do środka weszło dwóch młodych mężczyzn, którzy ukradli kilkanaście opakowań kawy oraz lody. Gdy zobaczył to pracownik ochrony sklepu i interweniował doszło między nimi do szarpaniny, sprawcy uderzyli ochroniarza, część skradzionych rzeczy wyrzucili i uciekli. Krótko po tym policjanci z wydziału patrolowo interwencyjnego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 19 i 21 lat. Obaj trafili do policyjnej celi, a następnie zostali doprowadzeni do prokuratury. Przedstawiono im zarzuty kradzieży rozbójniczej i zastosowano wobec mężczyzn policyjne dozory.

- Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

 

Źródło: KMP Radom

Policyjny dozór za kradzież rozbójniczą komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się