:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C lekkie zachmurzenie

XV Radomskie Targi Ślubne za nami [FOTO]

W niedzielę, 4 lutego w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu odbyły się XV Radomskie Targi Ślubne.

Oferta proponowana przez ponad 80 wystawców podczas targów była bardzo bogata. Elementy obowiązkowe to prezentacja sukien ślubnych i garniturów. Były także obrączki czy zaproszenia. Swoje umiejętności zaprezentowali fryzjerzy, makijażyści, floryści i barmani. Do skorzystania ze swoich usług zachęcali również fotografowie, kamerzyści, zespoły weselne, właściciele domów weselnych. Cukiernie pochwaliły się swoimi wypiekami ślubnymi, głównie zjawiskowymi tortami. Przyszłe pary młode mogły przebierać w ofertach aut, które zawiozą je do ślubu. Prezentowały się klasyki, ale też np. limuzyny.  

Na scenie odbyły się pokazy ślubnych stylizacji zarówno damskich, jak i męskich. Nie zabrakło także muzyki na żywo, konkursów z nagrodami i licznych niespodzianek.

Organizatorem wydarzenia było Biuro Turystyczne "Moje podróże" s.c. Lic. "Gromada".

XV Radomskie Targi Ślubne za nami [FOTO] komentarze opinie

  • sklepslubnylove - niezalogowany 2018-02-06 10:52:36

    To były rewelacyjne targi :) Dobrze widzieć że branża weselna się rozwija. Mnóstwo pomysłów, inspiracji i pokazy na najwyższym poziomie. Zapraszam na relacje też tutaj https://sklepslubny.love/targislubne . Pozdrawiamy.

Dodajesz jako: Zaloguj się