:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

19-latek potrącił śmiertelnie kobietę na Kozienickiej

Kronika kryminalna, latek potrącił śmiertelnie kobietę Kozienickiej - zdjęcie, fotografia

Wczoraj w nocy po 23 godzinie młody kierowca potrącił kobiętę na ulicy Kozienickiej w Radomiu. Policja ustala okoliczności wypadku. Kobieta zmarła chyba na miejscu. Kierowca miał 19-lat i był trzeźwy.

Młodzi kierowcy częściej powodują wypadki. Zwykle ze względu na brawurę. Nie chcę oceniać, bo nie znam szczegółów, ale i tak mi go żal, bo młody chłopach, a będzie miał teraz przerąbąne. Oczywiście zabitej kobiety i jej rodziny również mi żal. Jeden błąd, a może mieć tak tragiczne konsekwencje.

Niestety mam wrażenie, że takich tragicznych wypadków jest coraz więcej. Niedawno też coś było pod bankiem na Żeromskiego, ale nie wiem jaki to tam wypadek był dokładnie. Niby obniżenie ograniczenia prędkości w miastach z 60km/h do 50km/h miało znacząco ograniczyć liczbę wypadków, ale nie wydaje mi się, żeby to cokolwiek poprawiło. Aczkolwiek nie znam statystyk. Jest coraz więcej samochodów, w co drugiej rodzinie są po 2-3 samochody, drogi są dalej takie ciasne jak były. Do tego dochodzi brawura młodych ludzi.

Wkrótce więcej wiadomości z Radomia, mam nadzieję, że więcej będzie pozytywnych niż negatywnych. Zapraszam też do obserwowania mojego bloga, gdzie znajdziecie informacje, a także felietony i moje opinie.  Zachęcam Was również do komentowania, wyrażania własnych opinii i merytorycznej dyskusji.

19-latek potrącił śmiertelnie kobietę na Kozienickiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się