:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

20-latek z okolic Radomia popełnił samobójstwo w Egipcie

Powiat Radomski, latek okolic Radomia popełnił samobójstwo Egipcie - zdjęcie, fotografia

W sobotę, 9 czerwca w Hurghadzie zmarł obywatel Polski, Marcin M. z okolic Radomia.

Około 20-letni mężczyzna wczoraj popełnił samobójstwo.

Szczegółowe informacje na ten temat podaje portal hurghada24.pl.

Z relacji, jaką podaje portal wynika, że do tragedii doszło w hotelu Hawaii Le Jardin Aqua Park Resort. Jak udało się im ustalić, mężczyzna popełnił samobójstwo na terenie budowy znajdującej się tuż obok tego resortu.

Poszukiwania mężczyzny trwały od soboty, jednak ciało mężczyzny zostało odnalezione na terenie tej budowy w niedzielę. Polak powiesił się.

Od kilku dni mężczyzna narzekał na samopoczucie. Nie jadł. Miał problemy z koncentracją. Podczas wczorajszej kolacji, gdzie widziany był po raz ostatni, zachowywał się bardzo nienaturalnie. W pewnym momencie energicznym krokiem opuścił posiłek nie informując nikogo gdzie się udaje. Wcześniej mężczyzna (z uwagi na złe samopoczucie) został zawiedziony przez jego dziewczynę do szpitala w Hurghadzie, gdzie przyznał lekarzom, iż "słyszy głosy". Był odwodniony. Miał bardzo niski poziom cukru w organiźmie. Po kilku godzinach mężczyzna opuścił szpital.

Jego powrót do Polski nie był możliwy z uwagi na brak połączeń lotniczych.

W tej chwili w Hurghadzie prowadzone jest postępowanie prokuratorskie w tej sprawie i sprawdzany monitoring w i wokół hotelu.

Policja nie wyklucza zażywania przez mężczyznę narkotyków. W tej sprawie prowadzone są badania toksykologiczne. Według niepotwierdzonych informacji na jednym z nagrań kamer monitoringu widać jak Polak otrzymuje "coś" od wezwanego wcześniej taksówkarza.

O zajściu została poinformowana ambasada Polski w Kairze. Przedstawiciel ambasady potwierdził śmierć polskiego obywatela.

- czytamy na stronie portalu hurghada24.pl.

 

Źródło i foto: hurghada24.pl

20-latek z okolic Radomia popełnił samobójstwo w Egipcie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się