:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

5 Urodziny Platinium Fitness Radom i Kręgielni Platinium

Inne, Urodziny Platinium Fitness Radom Kręgielni Platinium - zdjęcie, fotografia

Platinium Fitness Radom i Kręgielnia Platinium obchodzą 5 urodziny. Z tej okazji w dniach 13-15 września na przybyłych gości czeka szereg atrakcji.

Od 13 do 15 września włącznie wstęp do klubu jest całkowicie darmowy (zabierzcie rodzinę, znajomych i przyjdźcie na wspólny trening).

Do 16 września można skorzystać z urodzinowej promocji na karnety 3+1 GRATIS (dotyczy karnetów HALF, OPEN, SENIOR) oraz Umów 6 i 12 miesięcy (przy podpisaniu umowy dostajesz miesiąc GRATIS).

W piątek, 14 września od 20:00 zapraszamy Wszystkich do Kręgielni Platinium na urodzinowe karaoke, pyszny tort, lampkę prosecco i degustację sushi. Dla pierwszych 50 osób piwo lane za darmo!

W sobotę, 15 września od 20:00 zapraszamy natomiast do Club & Restaurant MOJITO na wspólną zabawę. Spotkamy się na specjalnie z tej okazji wynajętych lożach, gdzie będą czekać na nas przystawki i coś do zwilżenia gardeł. (ZAPISY W RECEPCJI KLUBU)

Także w sobotę o 15:00 w radomskim Parku Leśniczówka startuje Platynowy Bieg Urodzinowy na 5km! Niezdecydowanych zachęcamy do zapisu w recepcji klubu, czekają naprawdę atrakcyjne nagrody!

Przez całe 3 dni w Kręgielnia Platinium gracie za 50% ceny!!! Do tego super promocje na barze.

Szczegóły promocji i atrakcji urodzinowych na Facebooku Platinium Fitness Radom i Kręgielni Platinium. 

 

Źródło i foto: Platinium Fitness Radom


5 Urodziny Platinium Fitness Radom i Kręgielni Platinium komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się