:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

6. Półmaraton Radomskiego Czerwca ’76 za nami [FOTO]

W niedzielę, 24 czerwca odbył się kulminacyjny bieg 6. Półmaratonu Radomskiego Czerwca '76. W największej imprezie biegowej w mieście pobiegło ponad 800 uczestników.

 

Przypomnijmy, uczestnicy mieli do pokonania ponad 20 km trasę, biegnącą ulicami: Narutowicza, Kościuszki, Planty, Sedlaka, Podwalną, Wałową, Grodzką, Rynek, Wolności, Reja, Malczewskiego, Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego, Kelles-Krauza, Niedziałkowskiego, Kilińskiego, Witolda, Żeromskeigo, 25 Czerwca, Tajnej Organizacji Nauczycielskiej, Zbrowskiego, Żeromskiego, Lubelską, Małęczyńską, Wrocławską, Chorzowską, Lubelską, Kochanowskiego, Zwoleńską, Komunalną, Odrodzenia, Litewską, Ogrodniczą, Długojowską, Puławską, Średnią, Słowackiego, Mazowieckiego, Kolejową, Czarną, PCK, Grzecznarowskiego, 1905 roku, Biznesową, Przemysłową, Młodzianowską, Mariacką, Sedlaka, Planty, Narutowicza. Meta, jak i start miały miejsce na stadionie MOSIR.

Najszybciej trasę o długości ponad 21 kilometrów pokonał Kyeva Cosmas Mutuku z Kenii, który przebiegł cały dystans w 01:07:27. Drugi na mecie był Tomasz Grycko z klubu UKS Bliza Władysławowo, trzeci zaś Dawida Kubca z klubu Decathlon Kielce. Wśród pań zwyciężyła Angelika Mach z czasem 01:18:31. Pierwszym radomianinem na mecie okazał się Kuba Gałasiewiczz klubu RLTL ZTE Radom.

Organizatorem Półmaratonu Radomskiego Czerwca było Stowarzyszenie „Biegiem Radom!”


6. Półmaraton Radomskiego Czerwca ’76 za nami [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się