:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

8 psów zamkniętych w aucie

Interwencja, psów zamkniętych aucie - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 11 marca do dyżurnego Straży Miejskiej w Radomiu zadzwonił mieszkaniec osiedla XV lecie, zgłaszając dużą ilość psów zamkniętych od kilku godzin w samochodzie osobowym zaparkowanym na parkingu przy ulicy Żwirki i Wigury 35.

Na miejsce wysłano ekopatrol Straży Miejskiej. Strażnicy potwierdzili fakt, iż w pojeździe Opel znajduje się zamkniętych osiem psów. Trzy psy były uwiązane na smyczach o długości około 40 cm, jeden pies posiadał kaganiec, natomiast pozostałe przemieszczały się luzem po całym pojeździe.

Za pośrednictwem dyżurnego Straży Miejskiej w Radomiu ustalono właściciela pojazdu. Okazała się nim mieszkanka Kielc. W związku z powyższym strażnicy poprosili o pomoc Straż Miejską w Kielcach, która udała się do miejsca zameldowania właściciela pojazdu Opel, jednakże nie zastała nikogo.

Ostatecznie udało się ustalić miejsce aktualnego pobytu właścicielki pojazdu Opel, w którym zamknięte były psy. Kobietę wylegitymowano a następnie nałożono na nią mandaty karne w wysokości 200 zł.

 

Fot. Straż Miejska Radom

8 psów zamkniętych w aucie komentarze opinie

  • gość 2018-03-13 07:39:12

    a jaką długość ma "uwięź" zalecana w formie pasów bezpieczeństwa dla psa w samochodzie?? Przecież dużo mniej...

Dodajesz jako: Zaloguj się