:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

Agresywny mężczyzna szarpał kobietę w centrum miasta

Kronika kryminalna, Agresywny mężczyzna szarpał kobietę centrum miasta - zdjęcie, fotografia

Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał anonimowe zgłoszenie od mieszkańca dotyczące pobicia kobiety na wysokości Lasów Państwowych przy ulicy 25 Czerwca w Radomiu.

Do zdarzenia doszło w środę, 11 lipca o godz. 20:00.

Z uwagi na zagrożenie zdrowia i życia dyżurny zadysponował patrol Referatu Prewencji i zezwolił na użycie sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

Na miejscu zdarzenia strażnicy potwierdzili interwencję i ujęli agresywnego mężczyznę, który szarpał kobietę. Wobec mężczyzny, od którego wyczuwalna była woń alkoholu zastosowano środki przymusu bezpośredniego w postaci chwytów obezwładniających i kajdanek.

W trakcie prowadzenia czynności służbowych ustalono również, że agresywny mężczyzna może znajdować się po użyciu środków psychoaktywnych lub dopalaczy.

Strażnicy zauważyli również na odkrytych częściach ciała mężczyzny liczne otarcia naskórka. Wezwano ratownictwo medyczne, które w asyście przybyłego na miejsce interwencji patrolu Policji przewiozło ujętego mężczyznę do szpitala.

Czynności służbowe w związku ze zdarzeniem prowadzi Komenda Miejska Policji w Radomiu.

 

Źródło: Straż Miejska Radom

Agresywny mężczyzna szarpał kobietę w centrum miasta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się