:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

"Atak paniki" w Kulturze Dostępnej

Kiedy: 2018-05-17 , godzina: 13:00 | Gdzie: Kino Helios, ul. Poniatowskiego 5

Kino, paniki Kulturze Dostępnej - zdjęcie, fotografia

Kino Helios zaprasza w czwartek, 17 maja o godz. 13:00 i 18:00 na kolejne seanse z cyklu Kultura Dostępna. Tym razem wyświetlony zostanie film pt. "Atak paniki".

 

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

 

OPIS FILMU:

Wielowątkowa opowieść o losach kilkorga bohaterów, którzy są powiązani ze sobą w nieoczywisty sposób. Pokręcony radiowiec, kelner z ambicjami podbicia wszechświata, perfekcyjna panna młoda w opałach, odnosząca sukcesy autorka kryminałów, mąż i żona w podróży życia oraz specjalista od zwierzęcego behawioryzmu ulegają atakowi paniki i dochodzą do punktu, z którego jest tylko jedno wyjście. Brawurowa komedia, w której codzienność zmienia się w czyste wariactwo, ukazując dzikie oblicze bohaterów.

 

Foto: Kino Helios

"Atak paniki" w Kulturze Dostępnej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się