:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C umiarkowane opady deszczu

"Basia" w Heliosie dla dzieci. Wygraj wejściówkę! [KONKURS]

Konkurs,

Kina Helios zapraszają 14-15 kwietnia na seanse specjalne filmu „Basia”. Seanse o godz. 10:30 oraz 12:00. Mamy dwie pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

 

Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem - Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

„Basia” to skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół. Każdy z prezentowanych odcinków pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. „Basia” zaprasza widzów do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego – świata bliskiego każdej rodzinie.

Seanse rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holach kin na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje – malowanie buziek, balonowe formy oraz pokaz dużych baniek mydlanych.

Zestaw odcinków: „Basia i upał w zoo”, „Basia i Anielka”, „Basia i nowy braciszek” (premiera), „Basia i biwak”, „Basia i dziadkowie”.

 

Aby wygrać pojedyncze zaproszenie należy:

1. Zalajkować nasz fanpage twojradom.pl.

2. Napisać w komentarzu pod TYM artykułem na Facebooku: "Basia".

3. Udostępnić TEN artykuł na swojej tablicy Facebooka.

 

UWAGA! Wyniki ogłosimy w piątek, 13 kwietnia o godz. 15:00 w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku.

 

Foto: Kino Helios


"Basia" w Heliosie dla dzieci. Wygraj wejściówkę! [KONKURS] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się