:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Będzie nowe boisko i siłownia zewnętrzna przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 25

Inwestycje, Będzie boisko siłownia zewnętrzna Publicznej Szkole Podstawowej - zdjęcie, fotografia

Urząd Miejski ogłosił przetarg na nowe boisko i siłownię zewnętrzną przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 25 przy ulicy Starokrakowskiej. Inwestycja realizowana będzie w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2018.

 

Projekt zakłada powstanie wielofunkcyjnego boiska z poliuretanową nawierzchnią o wymiarach 44 x 24 m. Boisko zostanie oświetlone i wyposażone w sprzęt do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną oraz tenisa.

Dodatkowo powstanie siłownia zewnętrzna, z której będa mogli korzystać zarówno uczniowie, jak i okoliczni mieszkańcy. Obiekt zostanie wyposażona w 13 urządzeń do ćwiczeń takich jak m.in. wyciąg górny, rowerek, narciarz, prasa nożna, twister, steper, biegacz, motyl oraz wioślarz.

 

Oferty można składać do poniedziałku, 6 marca. Zwycięzca przetargu na realizację zadania będzie mieć czas do 27 lipca.

 

Fot.: UM Radom

 

Będzie nowe boisko i siłownia zewnętrzna przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 25 komentarze opinie

  • Honorata - niezalogowany 2018-03-02 11:38:25

    Świetnie, że powstają takie obiekty jak siłownie zewnętrzne. Dzięki temu lokalna społeczność będzie mogła być aktywna bez nadwyrężania portfela. Firma FitPark jako wiodący producent urządzeń do aktywnej rekreacji w terenie chętnie przygotuje dla Państwa projekt wraz z wizualizacją, pomoże wybrać urządzenia i sporządzić dokumentację. http://www.fitpark.pl/otwarte-strefy-aktywnosci-program-osa.html

Dodajesz jako: Zaloguj się