:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

„Beksińscy. Album wideofoniczny” w Kulturze Dostępnej

Kiedy: 2018-06-14 , godzina: 00:00 | Gdzie: Kino Helios

Kino, „Beksińscy Album wideofoniczny” Kulturze Dostępnej - zdjęcie, fotografia

Kino Helios zaprasza w czwartek, 14 czerwca o godz. 13:00 i 18:00 na kolejne seanse z cyklu Kultura Dostępna. Tym razem wyświetlony zostanie film pt. „Beksińscy. Album wideofoniczny”.

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

OPIS FILMU:

Opowieść o rodzinie Zdzisława Beksińskiego zbudowana z prywatnych, nigdy wcześniej w takiej formie niepublikowanych, dźwiękowych, filmowych i fotograficznych materiałów archiwalnych, pochodzących w większości ze zbiorów samego artysty. Codzienne życie najbliższych twórca dokumentował przez niemal pół wieku. Ten szalenie osobisty, pozbawiony jakichkolwiek znamion autokreacji, rodzinny pamiętnik robi szokujące wrażenie, szczególnie gdy egzystencją Beksińskich wstrząsają problemy Tomka.

 

Źródło i foto: Kino Helios 

„Beksińscy. Album wideofoniczny” w Kulturze Dostępnej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się