:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Bezpartyjni Samorządowcy pierwsi zarejestrowali listy do Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Ważne, Bezpartyjni Samorządowcy pierwsi zarejestrowali listy Sejmiku Województwa Mazowieckiego - zdjęcie, fotografia

Od minionej środy (12.09.2018r.) komitety wyborcze mogą zgłaszać u Komisarza Wyborczego listy kandydatów. KWW Bezpartyjni Samorządowcy dokonali rejestracji list do Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

W środę, zaraz po otwarciu biura Komisarza Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy złożyli dokumenty rejestracyjne: listy kandydatów do wszystkich 9 okręgów do Rady M.St. Warszawy oraz wymaganą ilość podpisów poparcia mieszkańców stolicy.

KWW Bezpartyjni Samorządowcy również wczoraj dokonali rejestracji list do Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

- W samorządzie działamy od lat, jesteśmy sprawni organizacyjnie i nie mieliśmy problemów z zebraniem kandydatów oraz podpisów poparcia dla naszego komitetu. Mieliśmy przygotowane wymagane komplety dokumentów i od razu w pierwszym terminie dokonaliśmy rejestracji. Teraz czas na kampanie wyborczą w poszczególnych okręgach wyborczych. - powiedział nam Konrad Rytel, pełnomocnik KWW Bezpartyjni Samorządowcy na woj. mazowieckie.

Termin na rejestrację list kandydatów dla wszystkich komitetów wyborczych upływa w poniedziałek (17.09.) o północy.

 

Źródło: wio.waw.pl

Bezpartyjni Samorządowcy pierwsi zarejestrowali listy do Sejmiku Województwa Mazowieckiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się