:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Bezpłatna terapia dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

| Gdzie: Radom

Służba zdrowia, Bezpłatna terapia dzieci zaburzeniami spektrum autyzmu - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie Radomskiej Fary wraz z Centrum Terapeutycznym Oswajamy świat Autyzmu, prowadzi rekrutację dla dzieci w wieku 2-12 lat z Radomia i okolic, z autyzmem, Zespołem Aspergera, oraz całościowym zaburzeniem rozwoju.

Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji PZU, będzie polegał na objęciu bezpłatną terapią dzieci ze zdiagnozowanym autyzmem, zespołem Aspergera i całościowym zaburzeniem rozwoju.Osoby zainteresowane skorzystaniem z Projektu prosimy o przesłanie Karty Zgłoszenia (wzór     dostępny na www.oswajamyswiat.pl )  wraz z wymaganymi załącznikami:Kserokopia orzeczenia/zaświadczenia lekarskiego/diagnozy dziecka - oryginał dokumentu do  wglądu po zakwalifikowaniu dziecka do Projektu.Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgłaszającego.Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie informacji o chorobie dziecka oraz danych osobowych dziecka.Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku.Wzory oświadczeń  dostępne na www.oswajamyswiat.pl 

Zgłoszenia można nadsyłać lub dostarczyć do 15 czerwca 2016r.

Centrum Terapeutyczne „Oswajamy świat” s.c.

ul. Staszica 28 lok. 7

26-600 Radom

tel: 500 606 347 lub 500 606 348 

 

Małgorzata Magnowska 


Bezpłatna terapia dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu komentarze opinie

  • Anna - niezalogowany 2018-02-01 17:10:09

    Wg. mnie ślad autyzmu prowadzi do metali ciężkich a czy są one pochodzenia szczepionkowego czy nabyte nie ma większego znaczenia. Efekt będzie zawsze podobny. Po podaniu polifenoli chelatujących zauważam zmiany zachowania na lepsze. Być może zbyt szybko aby ocenić pełen efekt, ale coś jest na rzeczy, pisze o tym pięknie dr Skoczylas w książce - 'zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie'.

Dodajesz jako: Zaloguj się