:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Bezpłatne badania w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym

Służba zdrowia, Bezpłatne badania Radomskim Szpitalu Specjalistycznym - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 27 maja w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym będzie można wykonać bezpłatne badanie morfologii krwi oraz badanie TSH.

Akcję organizuje Centralne Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Radomskiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Tytusa Chałubińskiego w Radomiu, w związku z obchodzonym w najbliższą niedzielę Dniem Diagnosty Laboratoryjnego.

Aby wykonać bezpłatnie badanie morfologii krwi, należy zgłosić się do laboratorium w dniu 27 maja 2018 roku (niedziela ) z dokumentem potwierdzającym tożsamość w godzinach od 8-10.30. Jeżeli pacjent chce wykonać również badanie TSH powinien zgłosić się do Centralnego Medycznego Laboratorium Diagnostycznego w godzinach od 8.00-9.00. Wykonanie badania TSH w godzinach rannych związane jest z wahaniem dobowym tego hormonu. W godzinach południowych poziom TSH spada, co skutkuje otrzymaniem wyniku nieprawidłowego i w następstwie błędnej interpretacji przez lekarza. Na badania należy zgłosić się na czczo.

 

Źródło: Radomski Szpital Specjalistyczny

Bezpłatne badania w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się