:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Bieg Kazików już w najbliższą niedzielę

Kiedy: 2018-03-11 , godzina: 00:00

Sport - Inne, Kazików najbliższą niedzielę - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 11 marca odbędzie się Bieg Kazików. Tradycyjnie na uczestników czeka dystans 10 km ulicami Radomia. Organizatorzy zachęcają także do udział w Biegu Charytatywnym.

W środę,7 marca o godzinie 23:59 zamykana jest lista zgłoszeniowa do biegu. Na ten moment zapisanych do biegu jest ponad 1040 uczestników. Organizator obiecuje, że kto zapisze się w tym terminie to uiszcza niższą opłatę oraz ma zagwarantowany numer startowy z własnym nazwiskiem. Oczywiście po tym terminie jest możliwość zapisania się do biegu w biurze zawodów, które umiejscowione będzie w budynku VI LO im. Jana Kochanowskiego ul. Kilińskiego 25. Biuro będzie czynne w sobotę w godz. 18:30-21:00-natomiast w dniu startu w godz. 9:00-12:45. Biuro biegów dzieci i młodzieży będzie znajdowało się w holu Urzędu Miejskiego od strony Parku Kościuszki ul. Żeromskiego 53. Zapisy dzieci w dniu startu, czyli niedzielę, w godz. 9:00 do 11:00. Organizatorzy przygotowali dla uczestników zmagań szereg nagród finansowych. Pula nagród finansowych wynosi 14000 zł. Oprócz kategorii generalnej, udekorowani zostaną najlepsi w kategoriach wiekowej, krajowej oraz najlepsi radomianie. Wszystkie startujące dzieci dostaną atrakcyjne koszulki oraz czeka na nich wiele nagród przygotowanych przez sponsorów.

Zapisy do XI Biegu Kazików:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3594

Na chętnych czeka także Bieg Charytatywny na dystansie 2 km, który jest organizowany wraz z Fundacją im. Agaty Bornikowskiej. W tym roku dochód z biegu zostanie przeznaczony na rehabilitację Julii, która doznała złamania kręgosłupa z częściowym urazem rdzenia kręgowego podczas jazdy konnej. Dziewczynka złamała kręgosłup z częściowym urazem rdzenia kręgowego. Mimo natychmiastowej operacji pozostał niedowład dolnej części ciała. Nastolatka ma szansę na powrót do zdrowia i samodzielnego chodzenia, ale potrzebuje długiej i kosztownej rehabilitacji.

Zapisy Bieg Charytatywny: 

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3787

Trasa biegu:

• Bieg Kazików: dystans 10 km, nawierzchnia asfalt i kostka, ulicami w centrum miasta, start i meta na ul. Żeromskiego (przed budynkiem Urzędu Miejskiego).

• Bieg Charytatywny oraz Bieg Szkół Ponadgimnazjalnych: dystans 2 km, nawierzchnia asfalt i kostka, ulicami w centrum miasta, start i meta na ul. Żeromskiego (przed budynkiem UM).

• Biegi Dzieci „Lekkoatletyka dla każdego!”: dystanse od 100 do 1000 m, na ulicy Żeromskiego.

 

Więcej informacji na stronie: www.radombiega.pl


Bieg Kazików już w najbliższą niedzielę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się