:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Blisko 2 mln zł unijnej dotacji na edukację przedszkolną

Edukacja, Blisko unijnej dotacji edukację przedszkolną - zdjęcie, fotografia

W środę, 25 października, podczas obywającego się w Warszawie Forum Rozwoju Mazowsza, prezydent Radosław Witkowski podpisał umowę na dofinansowanie projektu „Idzie szkrab w wielki świat”. Dotacja na ten cel wyniesie blisko 2 mln zł.

 

Dotacja na ten cel wyniesie blisko 2 mln zł. Pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na doposażenie nowo powstałych oddziałów przedszkolnych oraz na organizację dodatkowych zajęć dla najmłodszych. 

– To jeden z wielu projektów, który przygotowaliśmy z myślą o jakości życia mieszkańców, w tym wypadku tych najmłodszych radomian, którym chcemy zaoferować jak najlepszą opiekę przedszkolną. W ten sposób wychodzimy też naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Zależy nam na tym, by młodzi ludzie wiązali swoją przyszłość z Radomiem, a na to z pewnością ma wpływ także jakość opieki przedszkolnej – wyjaśnia prezydent Radosław Witkowski. 

Więcej o projekcie pisaliśmy TUTAJ.

Wartość całego projektu to blisko 2,5 mln zł. 

 

Małgorzata Stasiak

Fot.: UM Radom


Blisko 2 mln zł unijnej dotacji na edukację przedszkolną komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się