:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C lekkie zachmurzenie

Bójka siedmiu osób w centrum miasta. Jedna z nich miała przy sobie nóż

Interwencja, Bójka siedmiu osób centrum miasta Jedna miała sobie nóż - zdjęcie, fotografia

Operator monitoringu miejskiego, obserwując rejon ulic Żeromskiego i Niedziałkowskiego w Radomiu, zauważył bójkę 7 osób, z których jedna miała w ręku niebezpieczne narzędzie, prawdopodobnie nóż.

 

Do zdarzenia doszło z piątku na sobotę o godz. 2.55.

– Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce zdarzenia dwa patrole interwencyjne. Na widok zbliżającego się patrolu uczestnicy bójki próbowali uciec, jednak przy współpracy z pracownikiem monitoringu miejskiego, z którym podejmujący interwencję funkcjonariusze mieli bezpośredni kontakt radiowy, strażnicy ujęli wszystkie siedem osób – informuje Piotr Stępień, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Radomiu.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej ustalili, że grupa znajomych została zaatakowana przez przypadkowego mężczyznę, który najpierw uderzył jednego z nich głową w twarz, po czym zaczął wymachiwać przed nimi nożem. 

– Odnaleziono również narzędzie, którym posługiwał się napastnik. Był to nóż, który na widok patrolu sprawca odrzucił na trawnik – dodaje rzecznik prasowy.

Wszystkie ujęte osoby doprowadzono do I Komisariatu Policji przy ulicy Traugutta w Radomiu. 

 

 

 

 

Bójka siedmiu osób w centrum miasta. Jedna z nich miała przy sobie nóż komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się