:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Burza Mózgów z Robertem Biedroniem w Radomiu

Kiedy: 2018-10-26 , godzina: 17:30 | Gdzie: WSH Radom, ul. Traugutta 61a

Inne, Burza Mózgów Robertem Biedroniem Radomiu - zdjęcie, fotografia

26 października (w piątek) o godz. 17:30 Robert Biedroń spotka się z radomianami, by wspólnie z nimi budować program swojego nowego ruchu społeczno-politycznego. Partnerem spotkania jest Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu (ul. Traugutta 61a).

 

Robert Biedroń to jeden z najpopularniejszych polityków w Polsce. Był posłem, wiceprzewodniczącym sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz członkiem sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. Obecnie jest prezydentem Słupska. 

Kilka tygodni temu Robert Biedroń ogłosił start swojego ugrupowania. Od tamtej pory w ramach Burzy Mózgów jeździ po kraju i zbiera postulaty do programu, który jak zapowiada, przedstawi już w lutym na Kongresie Programowym. Jak mówi chce go tworzyć z ludźmi, podczas takich spotkań jak to planowane w Radomiu, a nie w czterech ścianach gabinetów polityków.

Dotychczas w ramach cyklu odbyło się już kilka spotkań, których rezultatem jest kilkanaście postulatów programowych – m.in. ogłoszony w ubiegłym tygodniu rozdział państwa od kościoła i całkowite zaprzestanie finansowania z budżetu instytucji kościelnych.

Spotkanie odbędzie się 26 października (w piątek) o godz. 17:30 w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a.

 

Foto: Igor Nizio

Burza Mózgów z Robertem Biedroniem w Radomiu komentarze opinie

  • Jedlnianin - niezalogowany 2018-10-21 19:28:59

    A media znów koncentrują się jedynie na rozdziale państwa od kościoła. Pojawiało się dotychczas wiele postulatów.

  • gość 2018-10-27 15:05:17

    Byłam na spotkaniu z Biedroniem w Radomiu. Pokazał wielką klasę. Jeżeli więcej będzie takich polityków to Polska na nowo się odrodzi.

Dodajesz jako: Zaloguj się