:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C umiarkowane opady deszczu

Camp z zawodnikami Cerrad Czarni Radom

Kiedy: 2018-01-22 , godzina: 13:00 | Gdzie: Hala MOSiR, ul. Narutowicza

Siatkówka, zawodnikami Cerrad Czarni Radom - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek, 22 stycznia o godz. 13:00 w hali MOSiR odbędzie się camp z zawodnikami Cerrad Czarnych Radom dla uczniów, którzy mają teraz ferie.

Organizatorzy chcą pokazać młodym ludziom, że siatkówka to ciekawy sport i sposób na życie. Zajęcia mają również zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu.

- W dzisiejszych czasach zdominowanych przez laptopy, smartfony, czy internet wydaje się to ciekawą alternatywą - mówi Wojciech Stępień, prezes klubu Cerrad Czarni Radom.

Zajęcia poprowadzą zawodnicy siatkarskiej PlusLigi. Wszyscy uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję bezpośredniej rozmowy, zrobienia sobie zdjęcia czy wzięcia autografu. Głównym punktem dwugodzinnego campu będą zajęcia sportowe.

- Przygotujemy ciekawy i atrakcyjny zestaw ćwiczeń. Kilku siatkarzy studiuje i ma zacięcie pedagogiczne. Jestem przekonany, że doskonale sprawdzą się w tej roli - zapewnia Wojciech Żaliński.

Wstęp wolny. Wystarczy zabrać ze sobą obuwie i strój sportowy.

Organizatorami zajęć są: Cerrad Czarni Radom, Radomskie Centrum Siatkarskie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Camp z zawodnikami Cerrad Czarni Radom komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się