:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Charytatywny maraton zumby dla Miłosza Wasilewskiego

Wydarzenia, Charytatywny maraton zumby Miłosza Wasilewskiego - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 18 marca w hali sportowej przy ul. Reymonta 13A w Białobrzegach odbędzie się III Charytatywny Maraton Zumby. Tym razem pieniądze będą zbierane na leczenie Miłosza Wasilewskiego, który choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni.

Impreza odbędzie się w godz. 16:30-20:00.

W programie atrakcje dla każdego: energetyczna Zumba prowadzona przez instruktorki z Salsa Fit Mazowsze, Formuła S Fitness, czyli innowacyjny trening interwałowy, pokaz tańca Bachata, słodki bufet, kącik dla dzieci, licytacja wartościowych przedmiotów i voucherów, konkursy z nagrodami.

Wstęp cegiełka:

20 zł – uczestnicy

5 zł – widzowie, dzieci

- Pomóżcie sprawić, by Miłosz miał szansę walczyć o jak najdłuższe, w miarę samodzielne życie. By Jego dzieciństwo było choć trochę podobne do dzieciństwa innych dzieci. Zrobicie coś dobrego dla Miłosza i.. oczywiście siebie! Maraton to 3 godziny pozytywnej energii, spalonych kalorii i ćwiczeń w tańcu (i nie tylko!), które ujędrnią Twoje ciało i zadbają o Twoją kondycję! – zachęcają organizatorzy.

Cały dochód z wydarzenia zostanie w całości przeznaczony na leczenie i rehabilitację Miłosza Wasilewskiego.

Charytatywny maraton zumby dla Miłosza Wasilewskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się