:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Coraz więcej łączy nas z Radomiem – Stalgast – firma przyjazna klientom, pracownikom i otoczeniu

Materiał sponsorowany, Coraz więcej łączy Radomiem Stalgast firma przyjazna klientom pracownikom otoczeniu - zdjęcie, fotografia

Od 1990 roku wspieramy biznesy gastronomiczne naszych klientów, bo ich powodzenie składa się na nasz sukces. Stanowimy zespół specjalistów w wielu dziedzinach – projektantów technologii gastronomicznych, profesjonalnych sprzedawców, którzy są także doradcami produktowymi, ekspertów kulinarnych, monterów i serwisantów. Mamy biznesowe podejście do gastronomii dobrze rozumiejąc potrzeby działających w tej branży przedsiębiorców i pracowników , nie tylko doradzamy, ale też wspieramy, współpracujemy i przede wszystkim budujemy partnerskie relacje.

W 2008 roku uruchomiliśmy w Radomiu fabrykę produkującą meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej, zmywarki, ciągi grzewcze, ciągi wydawcze oraz deski gastronomiczne z polipropylenu. Dzięki innowacyjności i wysokiej jakości nasze wyroby znalazły uznanie klientów w Polsce, jak i za granicą. Posiadamy ponad 7000 produktów w ciągłej sprzedaży. W pełni zinformatyzowane magazyny i nieprzerwana dostępność oferowanych produktów zapewniają natychmiastową wysyłkę zamówionego towaru.

W naszej codziennej pracy działamy uczciwie oraz odpowiedzialnie  na rzecz klientów, pracowników firmy i całego naszego otoczenia. Staramy się być z jednej strony przyjazną rodzinną firmą, z drugiej zaś wykorzystujemy najlepsze sprawdzone praktyki stosowane w korporacjach. Punktem odniesienia oczywiście są głównie firmy produkcyjne. Duży nacisk kładziemy na kulturę organizacyjną, a w  niej na atmosferę w firmie. Zależy nam, aby praca w Stalgast była ciekawa i angażująca.  Najważniejsze wartości, którymi się kierujemy to współpraca, współodpowiedzialność  i kreatywność. Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które  są nie tylko kompetentne i merytorycznie przygotowane  do pracy, ale również zaangażowane i dążące do rozwoju.  

Wraz z rozwojem firmy tworzymy zarówno nowe działy, jak i zwiększamy zatrudnienie w strukturach już funkcjonujących. W bieżącym roku planujemy   wzrost zatrudnienia o ok. 40 osób. Wynika to z konieczności zwiększenia mocy produkcyjnych oraz faktu transferu parku maszynowego oraz magazynów do nowej lokalizacji. Poszukujemy pracowników produkcyjnych,  specjalistów w obszarze logistyki, jak również osób związanych z serwisem i obsługą użytkowników naszych urządzeń. Chętnie przyjmiemy do pracy osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę. Ludzie z pasją, którzy są pewni ścieżki, jaką chcą podążać, mogą się u nas wiele nauczyć. Poza szkoleniami stricte związanymi z branżą, uczymy młodych pracowników procedur, dobrych praktyk i pomagamy wyrabiać właściwe nawyki. Nie zapominamy również o rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych, , które są niezwykle istotne w przypadku serwisantów oraz innych zawodów pracujących bezpośrednio z klientem.

Zdajemy sobie sprawę, z tego, że zadowolenie personelu przekłada się w znacznej mierze na zaufanie klientów i budowanie przewagi konkurencyjnej. Dlatego zależy nam  na rozwoju naszych pracowników oraz ich satysfakcji z wykonywanej pracy.

Niebawem zaczniemy na bieżąco zamieszczać w radomskich mediach  informacje o tym jakich specjalistów pragniemy zatrudnić, . Nic jednak  nie stoi na przeszkodzie, aby osoby zainteresowane pracą w Stalgast Radom już teraz przesyłały swoje aplikacje pod adresem [email protected].  Zapraszamy!


Coraz więcej łączy nas z Radomiem – Stalgast – firma przyjazna klientom, pracownikom i otoczeniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się