:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Czasowe skrócenie trasy linii 26

Komunikacja Miejska , Czasowe skrócenie trasy linii - zdjęcie, fotografia

W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego między Antoniówką a Groszowicami, w dniach od 14 czerwca 2018 roku (czwartek) od godziny 8:00 do 15 czerwca 2018 roku (piątek) do godziny 22:00 trasa autobusów linii 26 zostanie skrócona do Antoniówki.

Trasa zostanie skrócona do przystanku Antoniówka - przy drodze wojewódzkiej nr 737 (w kierunku Jedlni-Letniska). Będzie to przystanek dla wysiadających. Dalej autobusy będą realizować przejazd techniczny (bez pasażerów i bez zatrzymywania się na przystankach!) przez Wrzosów do Siczek (zawracanie będzie odbywało się tam na placu przy sklepie naprzeciw zalewu), a następnie z powrotem do stałego przystanku linii 26 w Antoniówce (dla wsiadających). Odjazdy z Antoniówki w stronę Wacyna i Janiszewa będą realizowane według stałego rozkładu dla tego przystanku.

Zawieszone będzie funkcjonowanie przystanków: Antoniówka (w kierunku Myśliszewic), Antoniówka / stacja PKP (w obu kierunkach, przy przejeździe), Groszowice (w obu kierunkach, przy kościele) i Myśliszewice (pętla obok szkoły).

Inwestorem robót na przejeździe zlokalizowanym między Antoniówką a Groszowicami są PKP Polskie Linie Kolejowe.

 

Źródło: MZDiK Radom

Czasowe skrócenie trasy linii 26 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się