:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Dobra kuchnia w dobrej cenie

Wiadomo nie od dziś, że najbardziej niezbędnym przedmiotem w każdej kuchni jest oczywiście… kuchnia. Wiadomo też, że sprzęt ten, jak każdy inny, niestety się zużywa i trzeba go czasem wymienić. Tutaj pojawia się kolejny problem: jak dobrze wybrać, żeby kuchnia była sprawna i służyła przez lata? Cóż, w tym wypadku, jak zwykle, najbardziej istotny jest stosunek ceny do jakości. Obecnie najczęściej stosowanym i najbardziej optymalnym rozwiązaniem są kuchnie elektryczno-gazowe. Ich cena wacha się od 700 do nawet 2200 złotych. Sklep Max Elektro Dora zlokalizowany w Przysusze przy ulicy Krakowskiej 62 (obok Karczmy) oferuje szeroki wybór kuchni, z których kilka chcemy Państwu przedstawić.

Oczywiście można kupić tę najdroższą i być pewnym, że będzie dobrej jakości, można też kupić najtańszą i być pewnym, że się nie przepłaca, ale najlepsze rozwiązanie leży gdzieś w przedziale 1000 – 1500 złotych. Tak się składa, że w sklepie Max Elektro Dora w Przysusze znajdziemy wiele takich kuchni, przedstawimy tutaj jednak Państwu trzy z nich. Poza cechami technicznymi, które opiszemy, mają one jeszcze jedną zaletę – są wyprodukowane przez polską firmę Amica.

Pierwsza z kuchni, oferowanych przez sklep Max Elektro Dora to Amica 57GEH3.33HZpTaDNA(Xx). Nazwa dość skomplikowana, nieprawdaż? Całe szczęście obsługa sprzętu nie ma z nazwą nic wspólnego i jest dziecinnie prosta. Kuchnia ta ma wysokość 85 cm, szerokość 50 cm i głębokość 60 cm, a waży 41 kg. Pojemność piekarnika wynosi 66 litrów. Ma cztery palniki gazowe: jeden o średnicy 40 mm, dwa o średnicy 65 mm i największy o średnicy 90 mm. Charakteryzuje się ona wszystkimi klasycznymi przydatnymi parametrami, jak drabinki boczne, pozwalające łatwiej i bezpieczniej wkładać i wyjmować blachy, aż 10 funkcji piekarnika, szybkie nagrzewanie (piekarnik osiąga 150 stopni Celsjusza w 4 minuty!), programator pozwalający precyzyjnie ustalić czas rozpoczęcia i zakończenia pracy, wbudowana pula przepisów, ułatwiających przygotowanie różnorakich potraw oraz wiele innych! To, co jest wyjątkowe w tej kuchni, to żeliwne ruszty nad palnikami, charakteryzujące się dużą wytrzymałością i stabilnością oraz łatwe do utrzymania w czystości. Ta kuchnia, kosztująca 1 199,00 złotych jest więc klasycznym wyborem.

Kolejną ofertą sklepu Max Elektro Dora jest Amica 510GES3.43ZpTaD(Xx). Kuchnia ta właściwie nie różni się zbytnio od tej opisanej przed chwilą. Posiada te same wymiary, również ma dwa lata gwarancji i większość funkcji tych samych, co jej poprzedniczka. Są jednak pewne różnice. Kuchnia ta nie ma żeliwnych rusztów, które tak bardzo ułatwiały korzystanie z opisanej wcześniej, posiada natomiast pewną nowatorską właściwość piekarnika. Jest nią elektryczny rożen obrotowy, pozwalający przygotować wyśmienite mięsa, a zwłaszcza drób. Dla koneserów mięsiwa kuchnia ta jest więc doskonałym wyborem, mimo że odrobinę droższa od poprzedniej – kosztuje 1 299,00 złotych.

Trzecią doskonałą ofertą od Max Elektro Dora jest Amica 58ME2.35HZpMs(W). Różni się ona od dwóch poprzednich tym, że poza dwoma palnikami gazowymi – o średnicy 40 i 90 mm, posiada też dwie płytki elektryczne – o średnicy 145 i 180 mm. Kolejna różnica dotyczy koloru – ta kuchnia jest biała, dwie pozostałe miały barwę stalową. Kuchnia ta jest też nieco tańsza od poprzednich, jej cena wynosi 1 099,00 złotych, co związane jest zapewne z tym, że ma nieco mniej funkcji w piekarniku.

Z pewnością każda z wymienionych kuchni jest dobrym wyborem, a sklep Max Elektro Dora w Przysusze przy ulicy Krakowskiej 62 posiada też szeroką gamę innych świetnych ofert. Którą Państwo wybiorą – to już kwestia osobistych preferencji. Warto jednak zawsze zastanowić się nad stosunkiem ceny do jakości.

 

Dane kontaktowe:

Sklep Max Elektro Dora, Przysucha, ulica Krakowska 62 (obok Karczmy)

Tel. 733 595 143

Facebook

 

 

 


 

Dobra kuchnia w dobrej cenie komentarze opinie

  • Przysuszanin - niezalogowany 2018-04-16 12:44:10

    chyba Przysuchy a nie Przysuchej :)

Dodajesz jako: Zaloguj się