:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C umiarkowane opady deszczu

Dobra lodówka w dobrej cenie

Materiał sponsorowany, Dobra lodówka dobrej cenie - zdjęcie, fotografia

Dawniej każdy dom musiał być wyposażony w spiżarnię lub piwniczkę do przechowywania żywności w dogodnych warunkach. Dziś rolę tę pełnią lodówki, zdecydowanie bardziej opłacalne ze względu na możliwość bardzo mocnego schłodzenia, a nawet zamrożenia na dłuższy czas produktów spożywczych. Funkcja ta sprawia, że lodówka jest jednym z najbardziej niezbędnych urządzeń AGD, jednak jej wybór nieraz może stanowić problem.

Lodówki różnią się między sobą wieloma parametrami, między innymi wielkością, mocą, zużyciem energii, czy posiadaniem zamrażalnika. Najważniejsza przy wyborze jest oczywiście kwestia połączenia jak najlepszych parametrów z jak najniższą ceną. Ta ostatnia ma wielką rozciągłość – od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych, dlatego trzeba się dobrze zastanowić przed podjęciem decyzji. Chcemy dziś Państwu przedstawić trzy modele lodówek, które oferuje sklep Max Elektro w Przysusze przy ulicy Krakowskiej 62. Posiadają one przystępną cenę, dwa lata gwarancji, a przy tym są produkowane przez polską firmę Amica.

Lodówka Amica FK2695.2FT to nowoczesne urządzenie w cenie 1 349 złotych. Ma kolor biały, a jej wymiary to 170 cm wysokości, 54 cm szerokości i 57,6 cm głębokości. Pojemność użytkowa zamrażarki wynosi 161 litrów, a zamrażalnika – 70 litrów. Posiada trzy półki z regulowaną wysokością oraz pojemniki na warzywa i owoce na dnie komory chłodziarki. Ma też dużą moc zamrażania, gdyż w ciągu doby jest w stanie zamrozić 3,5 kg produktów spożywczych. Jednak najważniejszą jej właściwością jest technologia No-Frost. Sprawia ona, że dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza na ścianach chłodziarki i zamrażalki, a także na przechowywanej żywności nie osadza się lód i szron. Dzięki temu produkty są dłużej świeże, a lodówkę łatwiej utrzymać w czystości i dobrej formie.

Kolejną propozycją sklepu Max Elektro w Przysusze przy ulicy Krakowskiej 62 jest Lodówka Amica FD2285.4XI. Kosztuje ona nieco mniej, gdyż tylko 1 099 złotych, ma elegancki kolor Inox oraz 144 cm wysokości, 54,6 cm szerokości i 57,1 cm głębokości. Pojemność chłodziarki jest podobna, co w poprzedniej lodówce i wynosi 160 litrów, natomiast zamrażalnik jest mniejszy i mieści 44 litry. W mocy zamrażania model ten również znacznie ustępuje poprzedniczce, mogąc zamrozić 2 kg żywności na dobę. Nie posiada także technologii No-Frost, przez co szron i lód mają szansę osadzać się na produktach. Lodówka ta ma jednak swoje zalety. Po pierwsze jest wyposażona w dystrybutor wody, po drugie chroni ją specjalna powłoka antybakteryjna tworzona przez jony srebra obecne na wewnętrznych ściankach, dzięki której produkty dłużej mogą utrzymać świeżość. Reasumując, funkcje zamrażalnika tej lodówki są znacznie słabsze niż poprzedniej, natomiast funkcje chłodziarki wraz z dystrybutorem wody czynią ją godną zainteresowania.

Trzecią ofertą sklepu Max Elektro, którą Państwu przedstawimy jest Lodówka Amica FM138.3AA w kolorze białym. Jej cena wynosi jedynie 680 złotych, co przestaje być dla nas zaskoczeniem, gdy dowiadujemy się, że ma wymiary: 84,5 cm wysokości, 54,6 cm szerokości i 57,1 cm głębokości. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi tu 93 litry, natomiast komory niskich temperatur (o mocy zamrażania 2 kg na dobę) – zaledwie 12 litrów. Na plus działa tu obecność powłoki antybakteryjnej oraz prawie dwukrotnie niższe zużycie energii niż w przypadku wcześniejszych lodówek – średnio 132 kWh rocznie. Jest więc to urządzenie małe i tanie, dobre dla tych, którzy nie mają potrzeby przechowywania dużych ilości artykułów spożywczych.

Jak widać, możliwości jest wiele i wybór zależy od osobistych preferencji. To i wiele więcej znajdą Państwo w sklepie Max Elektro w Przysusze przy ulicy Krakowskiej 62 oraz na stronie internetowej firmy https://www.przysucha.maxelektro.pl/ . Zapraszamy!

 

Dane kontaktowe:

Max Elektro, Przysucha, ulica Krakowska 62

Facebook, https://www.przysucha.maxelektro.pl/

Tel.: 733 595 143, Email: [email protected]

Dobra lodówka w dobrej cenie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się