:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Dodatkowe zajęcia z informatyki w ZST w Radomiu

Edukacja, Dodatkowe zajęcia informatyki Radomiu - zdjęcie, fotografia

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu zaprasza uczniów na dodatkowe zajęcia z informatyki.

 

Zajęcia dedykowane są dla uczniów klas 7 szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych. 

 

Tematyka zajęć:

Znane a jednak inne! - Masz zadania szkolne do opracowania w Wordzie? Może kolejna prezentacja na lekcję? Na tych zajęciach zastosujesz kilka trików ze znanego pakietu Office do opracowywania fajnych dokumentów tekstowych oraz prezentacji multimedialnych. Chcesz uatrakcyjnić stronę internetową, wykorzystując język html oraz css stworzysz interaktywną galerię internetową. Nauczysz się rysować rysunki w HTML-u.

„Wehikuł czasu” - Na tych zajęciach przeniesiesz się w czasie. Może masz zdjęcia, którym czegoś brakuje? Albo mają za dużo informacji? Jak zmienić ich wygląd? U nas poznasz tajniki retuszu fotografii.

Granie czy programowanie? - Zajęcia te w ciekawy sposób wprowadzą Cię w tajniki programowania aplikacji i gier komputerowych.  Dzięki nim dowiesz się jak zaprojektować własną aplikację na urządzenia mobilne na Windowsie, Androidzie, iOS czy Linuxie. To również okazja do zabawy i nauki kodowania  w Pythonie, TouchDevelop czy AppInventor.

Komputer w sieci. - Twój własnoręcznie zbudowany komputer jako cząstka Internetu? Jego najczęstsze usterki? Jak Go zbudować? Jak pozbyć się jego wad? Do czego można wykorzystać stary komputer lub laptop? Twoja sieć domowa słabo działa? Jak dobrze zabezpieczyć sieć bezprzewodową? Jak sprawdzić jakość zabezpieczenia? A może Twój problem jest jeszcze inny – rozwiążmy go wspólnie.

 

Zajęcia odbywać się będą w każdą sobotę, począwszy od 3 marca do 26 maja (z wyjątkiem 31 marca i 5 maja). w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu przy ul. Limanowskiego 26/60.

 

Na zajęcia można się zarejestrować poprzez wypełnienie formularza dostępnego od 9 lutego TUTAJ. Ilość miejsc ograniczona. Szczegółowy harmonogram znajduje TUTAJ

 

Szczegółowe informacje u organizatora: tel. 0 693 334 340, e-mail: [email protected]; [email protected].

 

Fot.: ZST w Radomiu


Dodatkowe zajęcia z informatyki w ZST w Radomiu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się