:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C bezchmurnie

Dzieci jechały ze szkoły niesprawnym autobusem

Motocykliści z radomskiej drogówki zatrzymali do kontroli autobus, który wykonywał przewóz dzieci ze szkoły. Podczas kontroli ujawnili ogrom nieprawidłowości dotyczących stanu technicznego oraz zakazali dalszej jazdy. To nie pierwsza taka sytuacja z tym przewoźnikiem.

 

W dniu dzisiejszym (11.06), w godzinach rannych policyjni motocykliści na ternie gm. Jedlnia Letnisko zauważyli autobus, który nie sprawiał wrażenia sprawnego.

W środę rano policyjni motocykliści z radomskiej drogówki zauważyli na terenie gminy Jedlnia Letnisko autobus, którego stan techniczny już na pierwszy rzut oka budził zastrzeżenia. Autobus ten jechał do szkoły w m. Myśliszewice aby przewieźć dzieci. Po kontroli stanu technicznego policjanci mieli zastrzeżenia do układu jezdnego auta i jego oświetlenia w związku z tym zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu i zakazali dalszej jazdy, tym bardziej przewożąc dzieci.

To nie pierwsza taka sytuacja z tym przewoźnikiem. Dokładanie tydzień temu (04.06) z policjantami skontaktowali się rodzice, którzy twierdzili, że boją się o bezpieczeństwo swoich pociech gdyż po ich dzieci przejeżdża przechylony autokar. Patrol który przybył na interwencje potwierdził obawy o złym stanie technicznym autobusu i zatrzymano dowód rejestracyjny, a przewoźnik udostępnił kolejne auto. Jednakże jak się okazało w dniu dzisiejszym również niesprawne – poinformowała nasz portal Justyna Leszczyńska z radomskiej Policji. 

Dzieci jechały ze szkoły niesprawnym autobusem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się