:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Fabryka Broni na targach w Paryżu [FOTO]

Karabinki z rodziny MBS „GROT”- flagowe produkty Fabryki Broni „Łucznik” sp. z o.o. w Radomiu - cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem podczas tegorocznych targów zbrojeniowych EUROSATORY 2018, które odbywają się w Paryżu.

Na paryskiej wystawie „Łucznik” prezentuje rodzinę karabinków MSBS „GROT” w wersji kolbowej i bezkolbowej. Ponadto w ofercie Fabryki Broni jest karabinek BERYL M762, pistolet maszynowy PM - 06 oraz pistolet PR 15 – RAGUN. Fabryka Broni prezentuje swoje produkty na stoisku przygotowanym przez Polską Grupę Zbrojeniową, do której należy.

- Nie jestem zdziwiony, że to właśnie nasz karabinek MSBS „GROT” budzi duże zainteresowanie na targach w Paryżu. To bardzo dobry i konkurencyjny produkt. Jest to pierwsza od wielu lat w pełni polska konstrukcja opracowana przez inżynierów z Fabryki Broni - przypomina prezes zarządu „Łucznika” Adam Suliga.

Stoisko Fabryki Broni odwiedziło już kilka oficjalnych delegacji zagranicznych. Jak relacjonuje uczestniczący w targach Dominik Łodygowski z Fabryki Broni, zwiedzający chętnie zatrzymują się przy ekspozycji „Łucznika”, pytając głównie o rodzinę karabinków MSBS „GROT”. Spore zainteresowanie budzą także karabinki BERYL M762, które radomska wytwórnia broni sprzedaje już do Nigerii.

Paryska wystawa ma wyjątkowo prestiżowy charakter. Prezentują się na niej firmy z branży obronnej z całego świata. Poprzez udział w wystawie Fabryka Broni może pokazać swoje najnowocześniejsze produkty i rozwiązania szerokiemu gronu potencjalnych kontrahentów. Targi są również doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów biznesowo – handlowych. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż EUROSATORY są organizowane w stolicy Francji, która prowadzi rozległe interesy z krajami Afryki. Dzięki temu takie firmy, jak Fabryka Broni w Radomiu mają szansę na pozyskanie kolejnych rynków zbytu na tym kontynencie.

Odbywające się co dwa lata w Paryżu targi EUROSATORY są aktualnie największą imprezą wystawienniczą branży zbrojeniowej na świecie. W tegorocznej wystawie uczestniczy 1760 firm z 63 państw.

 

Źródło i foto: Fabryka Broni "Łucznik" Radom


Fabryka Broni na targach w Paryżu [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się