:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Festiwal Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych

Kiedy: 2018-10-11 , godzina: 08:00 | Gdzie: Sala Koncertowa Urzędu Miejskiego w Radomiu

Inne, Festiwal Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych - zdjęcie, fotografia

W dniu 11 października 2018 roku, w godz. 8.00 – 17.00 w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu, odbędzie się FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – RADOM 2018.

 

Radomski Festiwal jest wydarzeniem mającym na celu promocję talentów i umiejętności osób niepełnosprawnych, wzmacnianie wiary we własne możliwości, pobudzanie do osobistego rozwoju. Służy również popularyzacji działalności wielu radomskich podmiotów włączających osoby niepełnosprawne w życie lokalnej społeczności.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, projekt skierowany jest do każdej grupy wiekowej i obejmuje różne kategorie twórczości artystycznej. Jury oceniać będzie śpiew, taniec, małe formy teatralne i dodatkowo prace ręczne. Z uwagi na czas niezbędny na przygotowanie uczestników Festiwalu, już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania występów solistów, duetów i grup artystycznych z uwzględnieniem wyżej wymienionych kategorii. Do konkursu placówka może zgłosić uczestników tylko w jednej z nich.

Występ nie może trwać dłużej niż 10 minut. Dodatkowo w konkursie przewidziano także ocenę w kategorii prac ręcznych, która jest otwartą dla wszystkich chętnych – w tej kategorii będzie można zgłosić i zaprezentować prace w formie wystawy zorganizowanej według aranżacji własnej zgłaszającego.

Za realizację projektu odpowiada Kancelaria Prezydenta – Referat Centrum Organizacji Pozarządowych, 26-600 Radom, ul. A. Struga 1, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje: e-mail: [email protected]; tel.: 48 36 20 491; 48 36 20 136 oraz dokonać zgłoszenia do udziału w Festiwalu .

Zgłoszenia należy składać na formularzu bezpośrednio w Centrum lub nadsyłać pocztą elektroniczną (scan wypełnionego i podpisanego formularza) do dnia 20 września 2018 roku na w/w adres. Oświadczenia uczestników dostarczane są równocześnie z formularzem.

 

Źródło i foto: UM Radom

Festiwal Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się