:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Gala konkursu "Perła Powiatu"

Powiat Radomski, konkursu Perła Powiatu - zdjęcie, fotografia

Już po raz siódmy Starosta Radomski zorganizował Konkurs Gospodarczy „Perła Powiatu”.

Jest to okazja do wspierania działalności gospodarczej i rolniczej oraz promowania innowacyjnych przedsięwzięć i rozwiązań. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów, firm oraz gospodarstw rolnych, mających siedzibę na terenie powiatu radomskiego, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne w 2017 roku.

Kapituła oceniała zgłoszenia w pięciu kategoriach. Nominację otrzymały trzy firmy w kategorii Mała Firma Roku (zatrudniająca mniej niż 30 pracowników), dwie firmy w kategorii Firma Roku (zatrudniająca 30 i więcej pracowników), trzech rolników w kategorii Małe Gospodarstwo Rolne (powierzchnia poniżej 20 ha), trzech rolników w kategorii Gospodarstwo Rolne (powierzchnia 20 ha i powyżej) oraz trzy zgłoszenia w kategorii Produkt Roku. Kandydaci musieli spełniać warunki Regulaminu Konkursu zatwierdzonego przez Zarząd Powiatu Radomskiego.

Zwycięzcy otrzymają Statuetkę i Dyplom Honorowy 7 kwietnia br. na VII Gali podsumowującej Konkurs w sali widowiskowo-kinowej Domu Kultury w Iłży, której otwarcie będzie pierwszym punktem uroczystości. W programie m.in.: powitanie gości, wystąpienia okolicznościowe, ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek, występ Jerzego Kryszaka oraz koncert „W Krainie Uśmiechu”, czyli przeboje z oper, operetek i musicali w wykonaniu solistów Polskiej Opery Kameralnej.

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Radomiu 

Gala konkursu "Perła Powiatu" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się