:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Gmina Wierzbica. Pijane uczennice przyszły na szkolną imprezę

Interwencja, Gmina Wierzbica Pijane uczennice przyszły szkolną imprezę - zdjęcie, fotografia

W czwartek, 8 lutego w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy odbył się bal karnawałowy. Jak się okazało, dwie uczennice z klasy siódmej przyszły na imprezę pijane. Do szkoły wezwano policję oraz rodziców uczniów.


- Wczoraj po południu otrzymaliśmy informację o uczniach z Wierzbicy, którzy byli po spożyciu alkoholu. Miejscowi policjanci natychmiast dotarli na miejsce. Wezwano rodziców uczniów. Dwie dziewczyny w wieku 13 i 14 lat zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia - poinformowała nas Justyna Leszczyńska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. 

 

Fot.: wierzbica.pl

Gmina Wierzbica. Pijane uczennice przyszły na szkolną imprezę komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-11 17:36:01

    Rzeczywiście tez mi coś. Zawsze zdarzały się takie sytuacje i jakoś nikt zaraz do gazety nie dzwonił. Nikt nie pochwali Dyrekcji i nauczycieli za szybka reakcje. Za to ze dzieciom nic się nie stało. Każdy był młody i popełnial błędy. Niekoniecznie musi być patolem. Jakos jak w Gimnazjum za czasów pana Dyrektora były takie stacje nikt do Gazety nie dzwonił. Cała Wierzbica.. Szukacie sensacji.

Dodajesz jako: Zaloguj się