:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Grzejniki od Max Elektro na chłodne wieczory

Grzejniki elektryczne od MaxElektro

Zbliżają się chłodne jesienne wieczory, na które warto dobrze się przygotować. Gruby sweter i kubek herbaty to niezbędne zaopatrzenie, ale można pomyśleć też o dobrym nagrzaniu mieszkania. Sposobem na to jest wybór jednego z grzejników elektrycznych, których szeroką ofertę przedstawia nam sklep Max Elekto Dora w Przysusze przy ul. Krakowskiej 62.

Wybór grzejnika elektrycznego wcale nie jest oczywisty. Są bowiem ich trzy rodzaje: grzejniki konwektorowe, olejowe i ceramiczne. Oczywiście poza tym poszczególne modele mogą różnić się ceną i jakością. Co do tej drugiej, to naprawdę dobry sprzęt można mieć w przedziale 100 – 180 złotych i kilka świetnych propozycji z tego zakresu ma dla nas sklep Max Elektro.

Pierwszą z nich jest Grzejnik konwektorowy Ravanson CH 9000BT. Jego maksymalna moc to 2000 W, posiada on wentylator, trzy poziomy mocy, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz możliwość zamontowania na ścianie. Jak grzejnik konwektorowy, działa w ten sposób, że zasysa zimne powietrze, poddrzewa je i wypuszcza, dzięki czemu zaczyna emitować ciepło od razu po włączeniu, ale za to zaraz po wyłączeniu przestaje to robić.

Kolejny jest Grzejnik olejowy Sencor SOH 4007BE. Jego moc maksymalna wynosi 1500 W, ponadto posiada mechaniczny termostat i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Jest to grzejnik olejowy, to znaczy że grzałka nagrzewa płyn znajdujący się w jego wnętrzu, a potem oddaje on ciepło do otoczenia. Dzięki temu rozwiązaniu emituje on ciepło długo po odłączeniu od prądu. Niestety sporo czasu też upływa, zanim olej nagrzeje się na tyle, żeby zaczął ogrzewać otoczenie.

Grzejnik ceramiczny Optimum GC-1500 posiada maksymalną moc 1500 W i ma dwa poziomy jej nasilenia. Ponadto jest wyposażony w nadmuch zimny, ciepły i gorący. Posiada automatyczny wyłącznik termiczny, zabezpieczenie przed przegrzaniem i samoistnie wyłącza się w przypadku przewrócenia. Jako grzejnik ceramiczny, jest on rozwiązaniem pośrednim pomiędzy konwektorowym a olejowym. Nagrzewa tam się płytka ceramiczna, co jest szybsze niż nagrzewanie się oleju, ale trwa dłużej, niż rozpoczęcie pracy kuchenki konwektorowej. Za to po odłączeniu od prądu jeszcze przez jakiś czas emituje ona ciepło. O ile więc grzejnik konwektorowy nadaje się do szybkiego nagrzania pomieszczenia, a olejowy do długotrwałego podniesienia temperatury, to ceramiczny jest opcją pomiędzy.

W sklepie Max Elektro w Przysusze możemy też znaleźć wiele innych ciekawych ofert, np. odkurzaczy. Najtańsze z nich można kupić już za 120 złotych, jak choćby Odkurzacz Manta VCL 102BN, produkowany przez polską firmę Manta. Ma on moc 800 W i klasę energetyczną A, a poza tym w zestawie do tego odkurzacza dostajemy zestaw worków za 1 zł. Inna propozycja, z nieco wyższej półki, to Odkurzacz Hoover FE216ALI 011. Jest to bezprzewodowy, pionowy odkurzacz. Dodatkowo w zestawie do niego dostajemy żelazko TIM 2500 za 1 zł!

To i wiele więcej znaleźć można w sklepie Max Elektro w Przysusze oraz na stronie internetowej. Zapraszamy!

 

Dane kontaktowe:

Max Elektro, Przysucha, ulica Krakowska 62

Facebook, przysucha.maxelektro.pl

Tel.: 733 595 143, Email: [email protected]

grzejni, elektryczny, grzejnik na zimę, niedrogi grzejnik, kupie niedrogo grzejnik, sklep przysucha, radom, grzejniki elektryczne, wybór grzejnika - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się