:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

III Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w grę FIFA 2017 już za nami

W sobotę 3 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu odbyły się III Mistrzostwa FIFA szkół gimnazjalnych.

Rozgrywki rozpoczęły się tuż po godzinie 9, organizatorzy – nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu przygotowali 6 stanowisk. Wyposażonych w konsole X-Box firmy Microsoft. projektory i pady. Eliminacje wyłoniły pierwszych zwycięzców. W miarę upływu czasu i wyłaniania szczęśliwców, którzy przechodzili do kolejnych etapów rozgrywek rosły emocje. Mogliśmy oglądać popisy mistrzów gry FIFA 2017. Poziom był bardzo wyrównany i w wielu przypadkach rozstrzygnięcie zapadało dopiero po rzutach karnych. Ukoronowaniem całej imprezy był pojedynek Mistrza Szkół Gimnazjalnych z Mistrzem Zespołu Szkół Technicznych. Jak się okazało wygrał reprezentant gospodarzy.Trójce zwycięzców wręczono nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary,a wszystkim zawodnikom dyplomy. Małgorzata Magnowska

III Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w grę FIFA 2017 już za nami komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się