:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Inauguracja sezonu rowerowego

Kiedy: 2018-04-14 , godzina: 05:00 | Gdzie: Plac Konstytucji 3-go Maja

Inne, Inauguracja sezonu rowerowego - zdjęcie, fotografia

Oficjalna inauguracja sezonu rowerowego odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia na Placu Konstytucji.

W godz. 15.00-18.00 nie zabraknie atrakcji dla fanów dwóch kołek.

Przygotowane będą m.in. gry i zabawy z nagrodami dla najmłodszych oraz konkursy sprawnościowe na rowerach. Operator Radomskiego Roweru Miejskiego przekazał upominki dla uczestników inauguracji sezonu, w tym także vouchery do wykorzystania przez użytkowników roweru miejskiego.

Specjaliści, wraz z radomskimi "Sprężystymi", doradzą, jak przygotować rower do rozpoczynającego się sezonu. Z kolei fani historii będą mogli ponownie odwiedzić wystawę Mobilnego Muzeum Rowerów, które powstało dzięki pieniądzom z Budżetu Obywatelskiego 2017.

Podczas inauguracji sezonu powróci także temat bezpieczeństwa. Policjanci mazowieckiej drogówki przeprowadzą działania „Mój Rower - Moje Życie”. Na stoisku profilaktycznym Wydziału Ruch Drogowego KWP z siedzibą w Radomiu każdy zainteresowany będzie mógł otrzymać wiele wskazówek na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wziąć udział w pokazie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także oznakować rower.

Organizatorem sobotniej imprezy są Urząd Miejski w Radomiu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Wydział Ruchu Drogowego KWP zs w Radomiu. Nad bezpieczeństwem uczestników wydarzenia czuwać będą strażnicy miejscy. W organizację włączyło się także Radomskie Towarzystwo Retrocyklistów – Sprężyści.

 

Źródło: UM Radom


Inauguracja sezonu rowerowego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się