:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Jakie plany na przyszłość ma nowy zarząd radomskiego PiS? [FOTO]

W środę, 29 listopada nowo wybrany zarząd radomskich struktur Prawa i Sprawiedliwości przedstawił plan działania na najbliższe miesiące. Najważniejsze cele, jakie stawia przed sobą PiS, to wygranie wyborów do Rady Miejskiej i wyborów prezydenckich.

 

Przypomnijmy, w sobotę, 25 listopada odbyły się wybory wewnętrzne w radomskim PiS. Decyzją delegatów, przewodniczącym miejskich struktur partii został Wojciech Skurkiewicz. Zastąpcą został wybrany Dariusz Wójcik, który przez 14 lat pełnił funkcję przewodniczącego. 

Ponadto w 7-osobowym składzie znaleźli się: Andrzej Kosztowniak, Artur Standowicz, Jakub Kowalski, Robert Stanisławek jako skarbnik oraz Kinga Bogusz jako sekretarz zarządu. 

O celach na najbliższe miesiące mówił poseł Wojciech Skurkiewicz. 

- Mamy nowe otwarcie, nowy zarząd, nowe wyzwania. Dokładnie dwa wyzwania, które stawiamy sobie na ten najbliższy czas, to wygranie wyborów samorządowych w Radzie Miasta w Radomiu oraz wyborów prezydenckich - poinformował szef radomskiego PiS. - Jestem pewien, że wspólnie uda nam się ugruntować pozycję Prawa i Sprawiedliwości w Radomiu.

Koordynatorem list wyborczych w naszym okręgu jest poseł Andrzej Kosztowniak. 

- W najbliższym czasie będziemy wchodzić w etap szkoleń. Pierwsze szkolenia będą odbywały się dla członków przyszłych komisji wyborczych, mężów zaufania, ale przede wszystkim dla osób, które mają stratować z list w poszczególnych gminach czy powiatach. W międzyczasie będziemy przygotowywać także program partii dla całego województwa - mówił parlamentarzysta. - Przed nami mnóstwo pracy. Musimy umiejętnie pogodzić interesy naszych ziemi z intereami pozostałych części województwa mazowieckiego. Nie jest to zadanie łatwe, ale pracujemy na rzecz takiego rozstrzygnięcia, które spowoduje odejście od zróżnicowania rozwoju na terenie Mazowsza - dodał poseł Kosztowniak. 

 Przewodniczący Skurkiewicz podkreślił także, że partia pozostaje otwarta na młode środowiska. 

- Jesteśmy otwarci na młode osoby, które chcą wspólnie z nami naprawiać nie tylko kraj, ale również Radom. 

Działacze PiS nie wykluczają stworzenia wspólnych list ze stowarzyszeniami, które z nimi współpracują.

- Póki co mogę powedzieć, że z list Prawa i Sprawiedliowści będą startowali członkowie Wspólnoty Samorządowej - zdardził na zakończenie przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu Dariusz Wójcik. 

Kandydata na prezydenta poznamy w styczniu.

 

Małgorzata Stasiak


Jakie plany na przyszłość ma nowy zarząd radomskiego PiS? [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2017-11-30 11:39:29

    Jakie plany niech oni powoi się pakują... bo to co robią z Polską to istny koszmar. To przez przyzwolenie PIS ludzie na siebie donoszą i to ma być Demokracja nie to jest Dymokracja według PIS-u

Dodajesz jako: Zaloguj się