:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Juwenalia 2018. Sprawdź, jakie atrakcje czekają w tym roku na żaków

Rozrywka, Juwenalia Sprawdź jakie atrakcje czekają żaków - zdjęcie, fotografia

W czwartek, 17 maja rozpoczynają się Juwenalia 2018. Radomska Wiosna Studencka potrwa do soboty.

 

Tradycyjnie Juwenalia zainauguruje korowód studencki, który przemaszeruje ulicami Akademicką, Chrobrego, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Malczewskiego, Warszawską, Kusocińskiego, Chrobrego i Mierzejewskiego. W tym roku motywem przewodnim korowodu ma być karnawał w Rio de Janeiro. Start o godz. 13:00 z placu przy akademikach.

Również na czwartek zaplanowany został pierwszy z trzech koncertów. Na scenie pojawią się artyści disco polo: Kamil Brodowski, Freestyle, Black & White oraz Taste. Gwiazdą wieczoru będzie D-Bomb.

Z kolei w piątek wystąpią artyści sceny hip-hop. Kucharz i Ząbek, Kuban, BoKoTy, Pajczi i Turas wraz z gośćmi, a także gwiazda wieczoru - Paluch. 

Impreza zakończy się koncertem w sobotę. Na scenie zobaczymy: Zamach Stanu, JMS Band, Guzikowce Alicetea oraz Ras Luta.  

Wszystkie koncerty odbywać się będą od godz. 19:00 przy hali sportowej przy ul. Chrobrego 27.  

Również w sobotę od godz. 15:00 przy parkingu WNEiP przy yl. Chrobrego 31 będzie można wziąć udział w MotoJuwenaliach - imprezie poświęconej wszystkim zmotoryzowanym. Zaplanowano m.in. park maszyn, pokaz driftingu, driftTaxi.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Radomia.

Juwenalia 2018. Sprawdź, jakie atrakcje czekają w tym roku na żaków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się