:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

K. Frysztak o Wojska Polskiego: Inwestycja trwa. Z każdym dniem prace są coraz bardziej zaawansowane

Ważne, Frysztak Wojska Polskiego Inwestycja każdym dniem prace coraz bardziej zaawansowane - zdjęcie, fotografia

Komentarz wiceprezydenta Konrada Frysztaka do informacji przedstawionych przez wicewojewodę Artura Standowicza w sprawie dotacji na przebudowę alei Wojska Polskiego.

 

Inwestycja trwa. Z każdym dniem prace są coraz bardziej zaawansowane. Pan wojewoda poinformował nas, że nie możemy rozliczać zakupu materiałów budowlanych w kosztach tej inwestycji. W związku z tym, w przyszłym  tygodniu chcę spotkać się z panem wojewodą Zdzisławem Siperą, aby wyjaśnić tę kwestię. Każda budowa to zakup materiałów budowlanych, które później są wykorzystywane do budowy. Ta inwestycja to nie tylko asfalt, nie tylko krawężniki, ale również kratownice, pale, żwir, podbudowa, piach, to wszystko materiały budowlane, które są potrzebne do budowy. Dlatego chcemy do końca roku rozliczyć już wykonane prace budowlane wraz z zakupem materiałów potrzebnych do wykonania robót zaplanowanych na początek przyszłego roku. Mam nadzieję na dobrą współpracę z wojewodą, ponieważ to bardzo ważna droga krajowa. Myślę, że wspólnie znajdziemy wyjście z tej sytuacji, które będzie zadowalać obie strony, a budowa drogi będzie mogła bez przeszkód trwać dalej.

 

Fot. UM Radom

K. Frysztak o Wojska Polskiego: Inwestycja trwa. Z każdym dniem prace są coraz bardziej zaawansowane komentarze opinie

  • gość 2018-11-09 16:03:17

    On nie rozumie, że do końca roku mają wydać 28 milionów bo przepadną?

Dodajesz jako: Zaloguj się