:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

„Karta Rodziny z Dzieckiem Niepełnosprawnym”. Ruszyły konsultacje społeczne ws. ulg

Ważne, „Karta Rodziny Dzieckiem Niepełnosprawnym” Ruszyły konsultacje społeczne - zdjęcie, fotografia

W czwartek, 7 czerwca, razem z Radomskimi Dniami Godności, rozpoczęły się konsultacje społeczne, dotyczące programu „Karta Rodziny z Dzieckiem Niepełnosprawnym”.

 

Miasto chce w ten sposób poznać propozycje ulg, które miałyby przysługiwać osobom niepełnosprawnym do 25. roku życia oraz ich rodzinom.  

Przypomnijmy, o wprowadzeniu „Karty Rodziny z Dzieckiem Niepełnosprawnym” zadecydowali radni w trakcie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Radomiu. 

– Zdecydowałem o przeprowadzeniu konsultacji, ponieważ chcę, by karta jak najlepiej służyła ich posiadaczom. Zależy mi, by treść, która wypełni kartę, była dostosowana do ich oczekiwań. Chcemy wypełnić ją treścią, którą stworzymy wspólnie z radomianami. Bardzo liczę na konkretne propozycje od samych osób niepełnosprawnych, dlatego zapraszam wszystkich do udziału w konsultacjach – poinformował prezydent Radosław Witkowski.

Konsultacje mają potrwać do 14 czerwca. Wypełnioną ankietę można wysłać drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub złożyć w formie papierowej w jednym z czterech stałych punktów obsługujących konsultacje:

- Biuro Rady Miejskiej ul. Moniuszki 9,

- Biuro Obsługi Mieszkańca ul. Kilińskiego 30,

- Referat Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta (pok. 104) ul. Żeromskiego 53,

- Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Struga 1.


„Karta Rodziny z Dzieckiem Niepełnosprawnym”. Ruszyły konsultacje społeczne ws. ulg komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się