:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Kaskadowy pomiar prędkości na drogach Mazowsza

Policja Radom, Kaskadowy pomiar prędkości drogach Mazowsza - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek, 16 kwietnia, na drogach Mazowsza prowadzone będą działania „Kaskadowy pomiar prędkości”.

Pod lupą mundurowych, rozstawionych na krótkim odcinku będą przede wszystkim drogi, na których kierowcy najczęściej nie stosują się do przepisów związanych z prędkością. W czasie działań policjanci wykorzystają wszelki dostępny sprzęt, od radiowozów z videorejstatorami, samochody oznakowane, na laserowych miernikach prędkości z wizualizacją kończąc. W czasie kontroli drogowych policjanci będą sprawdzać prędkość, z jaką poruszają się pojazdy. Kontrolowana będzie trzeźwość kierowców oraz stan techniczny pojazdów.

Pamiętajmy, że wyruszając w podróż, zwłaszcza dłuższą, zadbajmy o naszą kondycję psychofizyczną. Za kierownicę wsiadajmy wypoczęci.

Kierowco, zachowaj szczególną ostrożność na drodze. Pamiętaj o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze oraz zachowaniu bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami.

Kaskadowy pomiar prędkości na drogach Mazowsza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się