:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Katarzyna Kalinowska w Zarządzie Krajowym Nowoczesnej

Polityka, Katarzyna Kalinowska Zarządzie Krajowym Nowoczesnej - zdjęcie, fotografia

Katarzyna Kalinowska została wybrana głosami członków Rady Krajowej na członkinię Zarządu Krajowego Nowoczesnej.

- Dziękuję Radzie Krajowej za zaufanie i docenienie pracy, jaką wspólnie z lokalnymi strukturami wykonujemy w Radomiu. To dobrze, że coraz więcej radomian uczestniczy w decydowaniu o polityce i programach swoich partii. Stwarza to więcej możliwości do działania i lobbowania na rzecz naszego miasta. Jest to Radomiowi bardzo potrzebne i wierzę, że przyniesie miastu korzyści - mówiła po wyborze Katarzyna Kalinowska. 

W ostatnich tygodniach radomska Nowoczesna apelowała o stworzenie wspólnego demokratycznego frontu na nadchodzące wybory samorządowe, zapraszając do współdziałania m.in. organizacje społeczne oraz mieszkańców, którzy do tej pory nie uczestniczyli w życiu politycznym. W tym celu została uruchomiona strona www.znamidosamorzadu.pl.

- Po pierwszych tygodniach mamy wiele zgłoszeń od ludzi, którzy do tej pory nie byli związani z polityką, posiadają dorobek zawodowy, ciekawe pomysły i szczerą chęć działania dla dobra Radomia. Cieszę się, że wizja Nowoczesnej przekonuje te osoby. To bardzo ważne, bo nasze miasto potrzebuje odświeżenia sceny politycznej - mówi Katarzyna Kalinowska. 

Wybory Zarządu Krajowego Nowoczesnej odbyły się w ostatnią sobotę podczas posiedzenia Rady Krajowej partii. Do zarządu zostali wybrani: Jacek Bury, Barbara Dolniak, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Tadeusz Grabarek, Katarzyna Kalinowska, Ewa Lieder, Jerzy Meysztowicz, Mirosław Pampuch, Ryszard Petru, Sławomir Potapowicz, Monika Rosa, Mateusz Sabat, Joanna Scheuring-Wielgus, Adam Szłapka, Witold Zembaczyński.

Przewodniczącą Nowoczesnej jest Katarzyna Lubnauer, wybrana podczas Konwencji Krajowej 25 listopada 2017 roku.

 

Źródło: Nowoczesna Radom

Katarzyna Kalinowska w Zarządzie Krajowym Nowoczesnej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się