:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Kierowanie ruchem i wiedza teoretyczna, czyli konkurs na "Policjanta Ruchu Drogowego"

Policja Radom, Kierowanie ruchem wiedza teoretyczna czyli konkurs Policjanta Ruchu Drogowego - zdjęcie, fotografia

W dniach 13 - 14 czerwca 2018 r. w Radomiu odbędą się eliminacje wojewódzkie garnizonu mazowieckiego XXXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Policjant Ruchu Drogowego".

Już po raz 31 funkcjonariusze drogówki staną na starcie zawodów o tytuł "policjanta Roku ruchu Drogowego". Tegoroczna edycja eliminacji będzie miała miejsce w Radomiu, w dniach 13 i 14 czerwca.

29 zawodników wyłonionych w drodze eliminacji powiatowych będzie miało do pokonania szereg konkurencji, które sprawdzą ich umiejętności i wiedzę z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, kodeksu karnego, wykroczeń oraz innych przepisów, których znajomość jest niezbędna w codziennej służbie. Policjanci wystartują też w konkurencjach sprawnościowych, tj. jazda sprawnościowa motocyklem po torze przeszkód i jazda sprawnościowa samochodem.

Najbardziej widowiskową konkurencją będzie jak zawsze kierowanie ruchem drogowym na skrzyżowaniu z wyłączoną sygnalizacją świetlną. Ta konkurencja odbędzie się na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada / Chrobrego w środę w godz. 10:00-12:00. 

 

Źródło: KWP Radom

Kierowanie ruchem i wiedza teoretyczna, czyli konkurs na "Policjanta Ruchu Drogowego" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się