:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Kierowco! Nie polujemy na zebrach!

Policja Radom/Policja Mazowiecka, Kierowco! polujemy zebrach! - zdjęcie, fotografia

Już po raz kolejny wraz z początkiem roku szkolonego mazowiecka drogówka rozpoczęła działania w ramach kampanii „Kierowco! Nie polujemy na zebrach”.

Myślą przewodnią kampanii jest hasło: kulturalny i bezpieczny kierowca zachowuje szczególną ostrożność zbliżając się do przejścia dla pieszych i jest partnerem na drodze. Akcja, która swój początek miała w 2016 roku w płockim ZOO jest częścią programu profilaktycznego realizowanego na całym Mazowszu pn. B&N czyli „B” jak bezpieczny i „N” jak niechroniony.

Tym razem policjanci wspólnie z dziećmi z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Radomiu oraz przedstawicielami ZUOK Radkom okleili wszystkie pojazdy należące do firmy zajmującej się na co dzień organizacją systemu gospodarki odpadami na terenie Radomia.

Pojazdy wywożące odpady są dużych gabarytów, poruszają się wolniej od pozostałych pojazdów znajdujących się na drodze, przez co z łatwością kierowca jadący za takim pojazdem będzie mógł dostrzec naklejkę z Zebrą. Samochody spółki będą promowały działania podczas codziennej jazdy ulicami miasta.

 

Źródło i foto: WRD KWP zs. w Radomiu

Kierowco! Nie polujemy na zebrach! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się