:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

„Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” w Kinie Konesera

Kiedy: 2018-08-08 , godzina: 18:30 | Gdzie: Kino Helios

Kino, „Kochając Pabla nienawidząc Escobara” Kinie Konesera - zdjęcie, fotografia

Kino Helios zaprasza w środę, 8 sierpnia o godz. 18:30 na seans z cyklu Kino Konesera. Tym razem wyświetlony zostanie film pt.„Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”.

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne.

OPIS FILMU:

Pablo Escobar to najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku, który zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków została oszacowana na 55 miliardów dolarów w przeliczeniu na współczesny kurs waluty. Pewnego dnia Pablo poznaje piękną Virginię Vallejo – ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowo poznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka na własne oczy poznaje demoniczne oblicze mężczyzny - powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i potworności narkoterroryzmu. Coś jednak trzyma oboje przy sobie i nie pozwala im się rozstać.

 

Źródło i foto: Kino Helios 

„Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” w Kinie Konesera komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się