:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Komendant Karol Szwalbe odchodzi na emeryturę [GALERIA]

Komendant Miejskiej Policji w Radomiu insp. Karol Szwalbe odchodzi na emeryturę. Uroczyste pożegnanie odbyło się w piątek, 1 kwietnia.

 

Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu insp. Tomasz Michułka podziękował za służbę odchodzącemu na emeryturę komendantowi.

- Panie komendancie odchodzi pan dzisiaj na zasłużoną emeryturę. To z pewnością bardzo trudny czas dla pana. 25 lat służby to bardzo dużo czasu. To wiele momentów pełnych wyrzeczeń i poświęceń. Z doświadczenie wiem, że to również wiele pracowitych dni i nieprzespanych nocy. To czas oddany na służbę państwu i jego obywatelom. Chciałbym za to bardzo serdecznie podziękować – powiedział insp. Tomasz Michułka.

 

Inspektor Karol Szwalbe podziękował zebranym za wspólną służbę.

- Po 25 latach zdecydowałem się odejść ze służby. Bardzo dużym wyzwaniem zawodowym było dla mnie pełnienie funkcji Komendanta Miejskiej Policji w Radomiu. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za te wszystkie lata współpracy i za te wszystkie sukcesy, które razem osiągnęliśmy. Bardzo się cieszę, że przypadło mi w udziale kierowanie zespołem prawdziwych profesjonalistów. W dużej mierze dzięki naszej służbie i naszym wspólnym przedsięwzięciom udało się zmienić trochę oblicze tego miasta. Udało nam się w sposób znaczący poprawić bezpieczeństwo w mieście. Jeszcze raz dziękuję wam za wspólną służbę i życzę dalszych sukcesów zawodowych – powiedział insp. Karol Szwalbe.

 

Insp. Karol Szwalbe pełnił funkcję komendanta od 28 maja 2013 roku.

 

MA

Komendant Karol Szwalbe odchodzi na emeryturę [GALERIA] komentarze opinie

  • gość 2016-04-02 18:54:48

    Szkoda, porządny człowiek, jedyny komendant który zrobił bardzo dużo dla nas obywateli.

  • gość 2018-08-02 20:28:24

    No tak "uwalniał" nas od Krzyża (ale nie żeby Go za Nas nieść) i z Krzyżem wojował a kto z Krzyżem wojuje to prędzej czy później marnie kończy (lub jakieś plagi spadają na jego otoczenie).

Dodajesz jako: Zaloguj się