:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Policja Radom/Policja Mazowiecka, Komendant odwołany - zdjęcie, fotografia
18/01/2019 15:36

Z dobrze poinformowanych źródeł udało nam się dowiedzieć, że dziś, podjęto decyzję o odwołaniu Sławomira Reka z funkcji Komendanta Miejskiego Policji .

 

O sprawę zapytaliśmy Justynę Leszczyńską, Rzecznika Komendy Miejskiej w Radomiu, która ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza tej informacji.

Do sprawy będziemy wracać.

Swoją funkcję komendant Rek pełni od grudnia 2017 roku. 

Reklama

Komendant odwołany? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 16:11:35

    Ciekawe Dlaczego został odwołany, wyniki się poprawiły w komendzie, nie było żadnej afery. O co chodzi?????????

  • Gośćjarek - niezalogowany 2019-01-19 17:24:14

    Jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o pieniadze

  • Gośćmkd - niezalogowany 2019-01-19 18:18:39

    Poprostu był ktoś kto miał być na tym stołku , a ten nie wiedział o wazelinę.

  • Obiektywny - niezalogowany 2019-01-19 20:08:41

    Bardzo dobry człowiek. Sprawiedliwy. Potrafi sprawiedliwie ocenić. Doceniał za pracę. Nie cierpi "układów". Gratuluję postawy.

  • Tygrys - niezalogowany 2019-01-19 20:37:07

    Pani Wątroba powinna zostać Komendantem, zamiast wracać do Szczecina na działkę

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 07:14:20

    Sprawa jest prosta Komendant postempował zgodnie z prawem i nie pasowało to do układu panujacego w komedzie i całym mieście. Odwołanie jest spowodowane dążeniem komendant do ukarania Zastepcy komendanta Komisariatu 2 w Radomiu pana P. który sobie nie radził i fałszował statystyke a jest on bardzo blisko skoligacony z wice ministrem obrony panem S. z Radomia i oto przyczyna ponad to jego kolega zastepcy komendanta miejskiego policji pana H. Który stracił władze w komedzie i nie może robic co mu sie żywnie podoba układ radomski tracił ochrone.Wszystko normalniało komeda pracowała dobrze i nagle trzeba wrócić do starego układu i znowu bedzie chaos konflikty dziwne awanse.

  • Gość1 - niezalogowany 2019-01-20 08:11:44

    Był taki komendant w pewnym województwie p. Tomasz S. Wspaniały człowiek, robił swoje, słuchał ludzi, sprawiedliwie oceniał i nagradzał za pracę, a nie za donoszenie. Z takimi nie gadał. No i co, nie pasował do układu to go odwołali i przenieśli do innej jednostki. Wprowadził tzw normalność, ale nie uznawał chyba statystyk dlatego tak się stało. W każdym bądź razie w tej firmie trzeba płynąć z nurtem rzeki bo dryfując lub pod prąd jeszcze nikomu się nie udało

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 09:04:39

    Cała nadzieja w komendancie wojewódzkim, źe powoła podobnego komendanta miejskiego o ile mu pozwolą, najgorszew w tym wszystkim jest to , źe dla polityków nie liczą się dobre wyniki tylko układy. Paniwie rządzący , troche więcej rozsądku i słuchania ludzi którzy naprawdę mają wiedzę o policji a nie tych którzy mają szwagrów w rządzie a narobocie policyjnej wogóle sie nie znają.

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 09:07:12

    Czasami lepiej płynąć pod prąd i byc sobą mieć spokojne sumiennie, zyc z soba w zgodzie.

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 09:50:39

    Nowy szef kmp bedzie obecny komendant kpp białobrzegi kolega pana komendanta H. I nic sie nie zmieni.

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 09:51:05

    Nowy szef kmp bedzie obecny komendant kpp białobrzegi kolega pana komendanta H. I nic sie nie zmieni.

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 09:52:06

    Nowy szef kmp bedzie obecny komendant kpp białobrzegi kolega pana komendanta H. I nic sie nie zmieni. Układ rządzi

  • gość 2019-01-20 10:28:33

    Szkoda, że tak bez powodu z politycznej przyczyny i wpływów odwołuje się tak porządnego oficera Policji. Komendant Rek to mądry i sprawiedliwy przełożony- oceniający za pracę a nie za układy. W ciągu roku wyniki zdecydowanie się poprawiły i ludziom chce się pracować. Zbliża się jesień. Jeżeli to prawda co napisał kolega w poście że pan S. miał na to wpływ bo jego rodzinę komendant chciał ukarać, to zostanie oceniony. Już w wyborach samorządowych dostał lekcje, ale chyba tego nie zrozumiał. Wielka szkoda dla Radomia, Taka polityczna decyzja strasznie osłabia morale w Policji.

  • gość 2019-01-20 11:22:44

    Czytam te wszystkie komentarze i nie wierzę... Wszyscy wychwalają Pana Reka jaki to dobry i uczciwy człowiek. A może należy spojrzeć obiektywnie? Mówimy o wynikach, a czy na wyniki komendy nie pracują podwładni czyli przede wszystkim policjanci na najniższych szczeblach? Komendant tylko zbiera żniwo tej pracy. Analizując okres jego rządów w KMP należy zwrócić uwagę, że jest to czas nieco ponad rok. W związku z czym dobre wyniki komendy to żniwo po pracy poprzedniego komendanta miejskiego, gdzie laury obecnie zbiera komendant Rek. Efekty pracy Reka będą widoczne dopiero za jakiś czas... Dlatego dla mnie to żadne argument za Rekiem, ani żadna jego zasługa.

  • gość 2019-01-20 11:29:01

    A która decyzja o powołaniu komendanta miejskiego nie jest polityczna? Powołano Reka z zastępcy komendanta powiatowego w Przysusze na komendanta miejskiego policji w Radomiu, gdzie powiatówka w Przysusze jest mniejsza niż jeden komisariat w KMP w Radomiu, a komenda w Radomiu jest największą jednostką na Mazowszu. Wydaje mi się, że było dużo więcej oficerów bardziej doświadczonych od Reka do powołania na to stanowisko, ale cóż to właśnie jest polityka, i Rek też jest jej elementem.

  • gość 2019-01-20 11:37:23

    Rek bez układów. Dobry żart :D A kto jest naczelnikiem dochodzeniówki w Komendzie Miejskiej? Pan T. A kto jest Komendantem Komisariatu w Jedlińsku? Pan S. Wspólnie byli na listach wyborczych a Rek ich tu ściągnął i o ile T. ma trochę pojęcia o pracy to S. jest oderwany od rzeczywistości. Jeśli ktoś zna policjantów im podległych to zapytajcie. Jest jeszcze jeden człowiek z układu, dla którego wazelina to pokarm codzienny (wiadomo dlaczego) - Komendant KP I, czyli pan K. Ten to parcie, a teraz przeplata uszami :D

  • gość 2019-01-20 11:45:14

    Po co w ogóle to komentować. To są stanowiska na których się bywa. Życie zweryfikuje czy był dobrym człowiekiem i komendantem czy nie. Jedni przychodzą drudzy odchodzą. Dostają swoje 5 minut i albo to wykorzystają, albo nie. Dla mnie to komentują Ci którzy chcą być "przyspawani do stołka" i za wszelką cenę chcą się na nich utrzymać. Po prostu niektórych czas minął czy tego chcą czy nie. A komentarze wydają się "sztuczne" żeby napędzać jakąś dziwną nagonkę czy to na obecnego komendanta czy na tego który będzie.

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 12:59:29

    Czy był dobry czy zły nie mi to oceniać liczy sie za co zostanie odwołany. Za próbę ukarania kogoś kto najprawdopodobniej popełnił przestepstwo ale jest dobrze ustawiony przez szwagra i za to nie odpowie jak szary funkcjonariusz,a to choruje, a to nowe wnioski dowodowe tak aby przedawnić sprawe.chwilowo w kmp z normalniało. Zawsze komendanci obsadzali stołki swoimi tak było jest i bedzie. Był z zewnatrz i niepasował do układu. Niema jak glazurnicy na stanowisku naczelnika bo ułożyli komendantowi H. Płytki w domu.

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 13:16:49

    Czy był dobry czy zły nie mi to oceniać liczy sie za co zostanie odwołany. Za próbę ukarania kogoś kto najprawdopodobniej popełnił przestepstwo ale jest dobrze ustawiony przez szwagra i za to nie odpowie jak szary funkcjonariusz,a to choruje, a to nowe wnioski dowodowe tak aby przedawnić sprawe.chwilowo w kmp z normalniało. Zawsze komendanci obsadzali stołki swoimi tak było jest i bedzie. Był z zewnatrz i niepasował do układu. Niema jak glazurnicy na stanowisku naczelnika bo ułożyli komendantowi H. Płytki w domu.

  • gość 2019-01-20 14:15:08

    Widzę, że powyższy komentarz napisała osoba z bliskiego otoczenia pana Reka. Bardzo dużo podaje szczegółów, które znają właśnie takie osoby. Potwierdza się to, co ktoś napisał powyżej, że "człowiek przyspawany do stanowiska" a po komentarzu widać, że bardzo boi się zmian. Skoro zarzuca osobie, że ktoś "najprawdopodobniej" (taka prosta asekuracja) popełnił przestępstwo, to powinien mieć świadomość że istnieje przecież "domniemanie niewinności" a zarzuty tu przedstawione powinna badać prokuratura. Dlaczego do tej pory tego nie robiła, może po prostu nie było ku temu podstaw? Układanie płytek komendantowi w zamian za stanowisko jest oczywiście przestępstwem, ale dlaczego do tej pory nikt tego nie zgłosił do prokuratury, ani BSW? Teraz pisać jako gość każdy wszystko może i czuje się bezkarny oczerniając innych. Jak to mówią "tonący brzytwy się chwyta". Na stanowiskach się bywa... Ruszyła lawina pomawiania i dyskredytowania. Nikt się niczego nie nauczył choćby w związku z ostatnimi wydarzeniami w Gdańsku. Każda zmiana dla jednych jest końcem a dla drugich początkiem. Taka jest kolej rzeczy.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 14:54:22

    Pan komendant R. Porządny i uczciwy. Żart.

  • gość 2019-01-20 15:04:39

    Żart to jest Sz.

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 15:49:41

    Jerzeli referent to stołek to jeszcze długo sie bede go trzymał bo mam swoje zdanie ale jeszcze niektórzy pamientaja pana H jak spał pijany pod komisarjatem. Ponadto nie tak dawno pan P. Zz kp2 Głośno krzyczał ze bedzie komendantem miejski oczywiście po alkoholu. Sytuacje znam bo widze i obserwuje co sie dzieje. A prokuratura nie wyjaśni nic wiecej niż musi bo po co kto zezna inaczej niż obi chca przy takim układzie każdy chce pracować i wtedy mówi nie wiem, nie pamietam itd. Ty chyba jesteś na stołku od pana H.skoro tak ich bronisz

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 15:53:04

    Jerzeli referent to stołek to jeszcze długo sie bede go trzymał bo mam swoje zdanie ale jeszcze niektórzy pamientaja pana H jak spał pijany pod komisarjatem. Ponadto nie tak dawno pan P. Zz kp2 Głośno krzyczał ze bedzie komendantem miejski oczywiście po alkoholu. Sytuacje znam bo widze i obserwuje co sie dzieje. A prokuratura nie wyjaśni nic wiecej niż musi bo po co kto zezna inaczej niż obi chca przy takim układzie każdy chce pracować i wtedy mówi nie wiem, nie pamietam itd. Ty chyba jesteś na stołku od pana H.skoro tak ich bronisz. Nie chce aby dowodził mna trzeźwiejacy alkocholik majacy majty na sumieniu dramat. Ale jak trzeba bedzie wypłyna inne sprawy

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 15:58:25

    Jerzeli referent to stołek to jeszcze długo sie bede go trzymał bo mam swoje zdanie ale jeszcze niektórzy pamientaja pana H jak spał pijany pod komisarjatem. Ponadto nie tak dawno pan P. Zz kp2 Głośno krzyczał ze bedzie komendantem miejski oczywiście po alkoholu. Sytuacje znam bo widze i obserwuje co sie dzieje. A prokuratura nie wyjaśni nic wiecej niż musi bo po co kto zezna inaczej niż obi chca przy takim układzie każdy chce pracować i wtedy mówi nie wiem, nie pamietam itd. Ty chyba jesteś na stołku od pana H.skoro tak ich bronisz. Nie chce aby dowodził mna trzeźwiejacy alkocholik majacy majty na sumieniu dramat. Ale jak trzeba bedzie wypłyna inne sprawy. W d. mam kto bedzie nastepny byle uczciwie podchodził do ludzi i pracy.

  • gość 2019-01-20 16:13:10

    Anonimowo to każdy jest referentem :D, albo nawet na grupie policjanta :P Zastanawiam się jaki kontakt ma policjant na 3 grupie z komendantem miejskim poza rozmową na którą może się umówić :D A tu takie szczegóły... Poza tym skoro osoba pamięta czasy pana H. na komisariacie to chyba ma już trochę służby. Więc tylko trzecia grupa? Albo nie ma ambicji, albo po prostu ściema :D Jak to mówią "uderz w stół to nożyce się odezwą" :D Proponuję, żeby podpisywać swoje komentarze z imienia i nazwiska :D Wtedy będzie możliwość dyskusji, bo w tej chwili niektóre komentarze to po prostu żenada. Każdy broni kogo uważa, a widzę, że tu jedyną obroną Reka jest atak na panów H. P. i S. Staram się być obiektywna bo nic przeciwko Rekowi nie napisałam, ale widzę, że za wszelką cenę jedna osoba od kilku komentarzy próbuje zakłamywać rzeczywistość. Nie wiem czy stawianie pana Reka na piedestale jest właściwe, ale na pewno nie jest właściwe wylewanie pomyj na kogokolwiek. Sądzę, że jakbyśmy się zagłębili to na każdego się coś znajdzie, tylko czy o to chodzi? Taki poziom uważam za wręcz prymitywny.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 16:13:23

    Przede wszystkim jeśli piszesz komentarze to proponowałbym słownik ortograficzny

  • gość 2019-01-20 16:21:39

    Piszesz z jednej strony że masz w d. kto będzie następny komendantem, a z drugiej że H. to to czy tamto. Przecież jedno przeczy drugiemu.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 17:39:44

    Z tym słownikiem to dobry pomysł. Ale nie tylko znajomość ortografii tu się kłania. Należy się też zastanowić nad poprawnością budowy zdań. A i z interpunkcją niektórzy sobie nie radzą. Pozdrawiam.

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 18:08:57

    Obiektywizm z twojej strony to chyba żart. A prokuratura sama z urzedu powinna zająć się takimi doniesieniami.

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 18:13:27

    To nie żaden atak na panów H. P. Czy S. Tylko fakty znane wielu ludzia od lat. Toczyły sie taż sprawy w prokuraturze ale pokrzywdzona sie wycofała.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 18:30:03

    Masz rację, chodzi ci o ostatnią aferę na jedynce w co zamieszania była kadra. Pokrzywdzony się wycofała bo dostała dość dużo kasy i obietnic. Zastanów się co piszesz, bo jesteś........ albo masz w tym jakiś interes.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 18:31:06

    Czytam te komentarze i jestem zszokowana znajomością tematów i spraw. Czyli piszą to czynni funkcjonariusze. Ludzie, po tym co się stało w Gdańsku, gdy sami w całym kraju walczycie i ścigacie mowę nienawiści, łapiecie hejterów a sami tu co wyprawiacie??? Sami siebie powinniście ścigać za mowę nienawiści!!!

  • gość 2019-01-20 18:42:19

    Brawo!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 18:46:48

    Popieram to co jest napisane wcześniej. Trzeba pracować uczciwie bez względu na to kto jest przy władzy.

  • gość 2019-01-20 19:20:08

    Noooo, to teraz burza, podły i ich pieski pukają "wędline" (przyszłą panią naczelnik) na legalu az trzeszczy ciekawe tylko czy nie pukają się też nawzajem i w jakiej kolejności lub konfiguracji ;-)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 19:36:37

    Popieram stop nienawiści. Przestańcie się opluwać. I jak nie macie nic do powiedzenia to nic nie mówcie. Sądząc po wpisach to piszą to ludzie na stanowiskach. Żenada jaki niski poziom reprezentują. Jak mówił w kabarecie ŚP B Smoleń ci za sterami zawsze się zmieniają ale motor jest ten sam.

  • gość 2019-01-20 20:14:37

    mam nadzieję, że niektórymi wpisami zajmie się prokurator z urzędu, nie jesteście w sieci anonimowi, czy mam podać nazwisko? i adres? żebyście nie musieli o 6 wjechać mi na chatę bo mam odwagę pisać, że jesteście beznadziejni w tej obronie R.

  • gość 2019-01-20 20:30:47

    Jakimi wpisami ma się zając prokurator???? Jezeli jestes policjantem to znaczy, ze mierną naukę odebrałes od starszych kolegów i w szkole. Wskaż mi post, który nosi znamiona czynu karalnego????

  • gość 2019-01-20 20:43:27

    Jaka to jest żenada!!! Jeden post lepszy od drugiego i z tego co widać to policjanci. Nie dziwię się kawałom o policjantach, skoro sami takie komentarze zamieszczają. Czytając te wypociny i wzajemne opluwanie niestety zmieniam zdanie na temat Policji w sensie negatywnym, skoro pracują tam tacy ludzie. Może wreszcie ktoś zmądrzeje? To takie pytanie do poduszki. Pozdrawiam

  • gość 2019-01-20 20:45:44

    A jaki poziom mają prezentować funkcjonariusze z rozdania ministra, która była katechetką?????

  • gość 2019-01-20 20:47:33

    Do osoby "popieram stop nienawiści": ludzie, pewne nie wszyscy piszą o swoich odczuciach na temat pracy w KMP Radom. Jedni szczerze, inni z zawiści ale piszą, wyrażają swoje zdanie. Większość z nich to hejterzy ale takich też warto czasem posłuchać bo w tym ich hejcie też jest ziarenko prawdy chociażby w formie ironii. Dla znawców tematu - niech każdy się j..bnie w pierś i powie, że kupa prawdy jest w tych postach. Nie całościowo ale jakby to poskładać to historia wychodzi wyśmienita. Bo tu szwagier pisior, tu koleżanka wędlina, od lat ci sami ludzie obracają się, a nawet ocierają o najwyższe stołki a my, sorry wy, nic nie możecie z tym zrobić i tak zostanie. Pamiętajcie, nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera (pomagiera). :-)

  • gość 2019-01-20 20:57:07

    Chciałam tylko zauważyć, że KTOŚ we wpisie wyżej sam przyznał, że komentarze tutaj to hejt a piszą go hejeterzy. Czy to w tym czasie nie należy do mundurowych właśnie ścigać takie wpisy a nie je produkować? Chciałam jako sygnalista zwrócić uwagę Policji w Radomiu na "hejt" jaki zamieszczony jest na tym forum.

  • gość 2019-01-20 22:16:54

    "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień"

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 23:02:15

    Jaki hejt szcera prawda do sprawdzenia o układzie. Najlepiej by było żeby stanowisko 01 i zastepców zjeli nowi ludzie. I zaczoł sie stan 0. Ale to nie możliwe.

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 23:38:29

    Nie wiem co było na jedynce ale na dwójce pan P. Caly czas chodzi i sie chwali kim bedzie i że gówno mu mogą zrobić w postepowaniu które ma prowadzone. A jeżeli chodzi o kase to wiem ile pan H. I komu zapłacił za milczenie.

  • Gośćgoß - niezalogowany 2019-01-20 23:38:54

    Nie wiem co było na jedynce ale na dwójce pan P. Caly czas chodzi i sie chwali kim bedzie i że gówno mu mogą zrobić w postepowaniu które ma prowadzone. A jeżeli chodzi o kase to wiem ile pan H. I komu zapłacił za milczenie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 10:15:29

    Marni jesteście w waszych komentarzach. Skoro tak opluwacie innych to co z was za policjanci żenada . zastanawia mnie jedno jeżeli ktoś z was kiedyś zostanie komendantem to czy weźmiecie sobie do współpracy kogoś z kim się wam dobrze współpracuje czy innego człowieka o którym nic nie wiecie. A co do Reka to ani sprawiedliwy ani znający realia pracy KMP.

  • gość 2019-01-21 12:11:50

    Jestem starym rolnikiem. Mam niewielkie gospodarstwo, konik, parę kurek, krówki, świnie. Co rano wstaję, idę do mojej trzódki, karmię, poję, i tak 3 razy dziennie. I tak zaobserwowałem i mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, że najbardziej kwiczą ryje odrywane od koryta.

  • gość 2019-01-21 17:44:48

    ostatni normalny komendant w KMP Radom to był Pan Karol SZ. i tyle w temacie. Pan H, SZY., to parodia tego stanowiska dlatego nawet to że są zastępcami to duża pomyłka

  • gość 2019-01-22 10:00:44

    W historii Radomskiej Policji nikt nie dorówna byłemu komendantowi Karol Szwalbe to był człowiek który trzymał wszystko w garści. Bardzo dużo straciła Policja w dniu w którym odszedł na emeryturę

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 10:59:38

    Na kazdym komisie przelozeni maja "przygody" z podwladnymi?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 11:02:12

    Pszczółki zmykaja na zieloną trawkę. Synek pana juz w komputerkach siedzi wiec kariera rusza...

  • Gość~ - niezalogowany 2019-01-22 11:09:39

    A co się dzieje z wybitnie uzdolniona osobistościa "ten co ryje w ziemi"?może wskoczy z l4 na komendanta?

  • GoGo - niezalogowany 2019-01-22 11:15:34

    Przugody takie jak z wedlina

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 12:21:47

    Jesteście śmieszni, podli i zawistni, jesteście chorzy z nienawiści, oby żaden z Was nie objął jakiegokolwiek stanowiska! W przyszłości będziecie robić dokładnie to samo, bo dziś macie wszystko w dupie. Polacy, katolicy na mszach , żenada! WSTYD, wstyd, wstyd!

  • Gość zdegustowany - niezalogowany 2019-01-22 12:26:35

    Mam propozycję dla tych co piszą te komentarze, a są to chyba policjanci, żeby wzięli się do pracy, a nie zajmowali się obgadywaniem innych. Wtedy my zwykli obywatele poczujemy się bezpieczniej. Zastanówcie się czy wy jesteście wobec siebie i innych wporządku, a dopiero wtedy będziecie mogli oceniać innych myśląc o sobie. Wątpię.?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 13:56:27

    Z jego kompetencjami to bardzo daleko zaszedl

  • Gość ko - niezalogowany 2019-01-22 13:59:41

    Tak

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 14:13:31

    Panowie funkcjonariusze, ale macie świadomość, że fora internetowe czytają też rodziny wszystkich osób tu poruszonych. Dzieci, żony,matki, bracia, siostry itd. Weźmiecie na sumienie np matkę, której serce nie wytrzyma??? Czy dziecko które targnie się na życie po przeczytaniu tych rewelacji?? Ale o czym ja piszę, sumienia u was..... Pomyślcie o swoich matkach......

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 14:22:28

    Ci co piszą te beznadziejne komentarze nie mają w domu prawdopodobnie luster, bo gdyby spojrzeliby sobie w oczy nie wyszli by z domu.!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 16:58:20

    Ciekawe co na wybryki tych Panow ich matki? One chyba nie wiedzą co ich dzieci robią z podwladnymi. Gdyby wszyscy przelozeni byli by na wzór np Mariusza S. To było by co innego. Nikt złego zdania by nie miał o nich. To jest przyklad normalności przelozonego. Zna sie na robocie i nie wywyzsza sie.Daje wzór i jest KIMŚ.Takiego człowieka ludzie podziwiaja.Sto lat Panie Mariuszu...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 18:33:48

    Ten pan pokazal co potrafi w przysusze a wiec nic

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 18:40:19

    Ja mówię o byłym komendancie z jedlinska

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 20:11:15

    Też słyszałem wiele dobrego o byłym komendancie z Jedlińska .

  • gość 2019-01-23 19:03:35

    Ciekawe ,kto puścił plotkę ,że Komendant Rek jest odwołany .................dziwne ,że dalej pracuje i ma się dobrze................forum plotkarskie. Powodzenia Panie Komendancie ,niech Pan rządzi jak najdłużej.

  • gość 2019-01-23 20:04:06

    A ja słyszałem, że jest już decyzja o odwołaniu.

  • gość 2019-01-23 20:09:32

    Wiadomo kto się szykuje na stanowisko :-)

  • gość 2019-01-27 12:51:23

    ktoś celowo głupoty pisze, ciekawe po co jeżeli komendant nadal pracuje

  • gość 2019-01-29 18:41:02

    Komendant R jeden normalny, wróciła normalność do Radomia kiedy nastał. Niestety szwagrowi ministra panu P to się nie podobało bo odstawiał lipę a i parcie na Komendanta ma pan H - to już jak ktoś wcześniej pisał - pomyłka jeśli ktoś zna jego przebieg służby ale cóż liczy się układ i żagiel niestetyyyyy :( Szkoda znowu będzie w komendzie cyrk i zamordyzm.

  • gość 2019-02-01 11:21:46

    Mam nadzieję ,że Pan H nie zostanie komendantem bo byłaby to porażka...............

  • Xenia - niezalogowany 2019-02-11 08:49:07

    Wszystko wie pan dyżurny Roziń....zapytajcie go kto zostanie Komendantem, on jest na sztywnym łączu z panem Podlewsk. ...pierwsze ucho komisariatu. Uważajcie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-14 07:50:03

    Droga xeniu według moich informacji to robisz lo-da każdemu żeby tylko awansować. Pozdrawiam przepłucz gardło

  • Fred - niezalogowany 2019-02-14 08:31:46

    Przecież Xenia to facet nierób leser dupowłaz żadną uczciwą pracą się nigdy nie shańbił patrzy tylko jak kiedy i komu dupe obrobić. Nigdy nie miał za grosz honoru. A tak poza tym to jak coś mówi na komisie to strasznie stajnią jedzie tak to jest jak w ryju tylko fałsz kłamstwo i obłuda nawet pasta do zębów nie pomoże. Poza tym panie Xeniu to miej odwagę tchórzu się podpisać jeżeli używasz nazwisk innych osób.

  • gość 2019-02-15 09:59:14

    Prawda boli najbardziej !!!!!

Dodajesz jako: |