:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Policja Radom/Policja Mazowiecka, Komendant Wojewódzki Policji odwołany - zdjęcie, fotografia
Twój Radom 16/06/2019 12:12

Jak podają nasze źródła, w piątek ze swojego stanowiska odwołany został Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu Insp. Tomasz Michułka.

 

Z uzyskanych informacji przez nas, jedną z przyczyn odwołania komendanta była sprawa opisana przez Gazetę Polską Codziennie. 

Dotyczyła ona umorzenia postępowania związanego z wykorzystaniem samochodu, na co dzień użytkowanego przez Wiceprezydenta Miasta Radomia Konrada Frysztaka, do chuligańskiego wybryku polegającego na niszczeniu banerów wyborczych kandydata na prezydenta Radomia Wojciecha Skurkiewicza.

Reklama

Komendant Wojewódzki Policji odwołany? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 14:12:22

    Ewidentny rewanż za KP II. Tarcia wewnątrz partyjne, niektórzy nie mogą zboleć że ich odsunięto od władzy, ciekawe czy nie będą chcieli teraz zamieść sprawy pod dywan.

  • gość 2019-06-16 14:34:51

    I psy zagryzą się same. Psiarnia się rozpada, smród się roznosi. Odwołał szwagra a szwagier odwołał jego. Super gnojowisko

  • Radomianin - niezalogowany 2019-06-16 14:45:09

    No prosze...Komendant Rek chcial zrobic porzadek na kp2 Radom z ukladem politycznym...odwolany...Komendant Michulka chcial zrobic porzadek w Kmp Radom i wykluczyc polityke z policji...odwolany...a wojtek dalej kryje bandytow w mundurach...ale do czasu...kolejny artykul bedzie dotyczyl powolania Pisowskiego wyslannika R H na komendanta miejskiego ktory mial potezne zarzuty prokuratorskie za kontakt z nieletnia kobieta a jego kolega R K musial sie z tego powodu rozwiezc z zona bo jednak cos bylo na rzeczy...a R H konsekwencji nie poniosl....jak tacy ludzie maja dowidzic tak potezna jednostka jak Kmp Radom?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 14:47:03

    Zaraz poleci Komendant Glowny...az sie worek wyczerpie i odwolaja Pana Prezydenta Dude

  • Ryba - niezalogowany 2019-06-16 14:48:16

    A Wojtus dziala

  • PIS - niezalogowany 2019-06-16 14:54:37

    Panowie trzeba napisać list do Prezesa i to nie jeden bo to co się dzieje w Radomiu to hańba dla Policji. Prezes Kaczyński może zrobić z tym porządek i tylko On.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 15:02:16

    Co sie dzieje w tej radomskiej policji. Komendant Michułka to komendant jakich było potrzeba zwykłym policjantom. Mówił za mną a nie naprzód. Szacunek Panie Komendancie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 15:23:29

    Jeden z najbardziej normalnych przełożonych. Wielka szkoda głową muru nie przebije.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 15:29:22

    A co ma Komendant Michulka do umorzenia postępowania prowadzonego przez KMP ??? Chyba jeszcze ktoś niżej zostanie pociągnięty do odpowiedzialnosci

  • gość 2019-06-16 15:56:12

    Teraz wszyscy, którzy podlizywali się Rekowi będą głosić, że Michułkę odwołano za odwołanie komendantów z KP II. Może zaczekajmy aż prokuratura ustali fakty.
    Wracając do wątku powyższego artykułu, to może polecenie dotyczące zaniechania podejmowania jakichkolwiek działań w stosunku do Frysztaka Rek wydał na polecenie swoich przełożonych z KWP? Przecież wszyscy wiedzą, że w Komendzie Miejskiej Policji była kontrola z Komendy Głównej Policji. Więc może to następstwo po ustaleniach podczas kontroli? Ciekawe, co ustalono skoro taka szybka decyzja co do Michułki? Więc nie wyrokujmy i nie oczerniajmy. Najbardziej będą jazgotać Ci, którzy są na wysokich stanowiskach bo dla policjantów niższego szczebla nie ma to żadnego znaczenia. Na stanowiskach się bywa...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 16:00:43

    Rek chciał zrobić porządek. Kpina. To on tuszowal sprawy. To on gnębił policjantów którzy chcieli sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Błagam trochę szacunku i przyzwoitości.

  • gość 2019-06-16 16:01:28

    Teraz wszyscy, którzy podlizywali się Rekowi będą głosić, że Michułkę odwołano za odwołanie komendantów z KP II. Może zaczekajmy aż prokuratura ustali fakty. Wracając do wątku powyższego artykułu, to może polecenie dotyczące zaniechania podejmowania jakichkolwiek działań w stosunku do Frysztaka Rek wydał na polecenie swoich przełożonych z KWP? Przecież wszyscy wiedzą, że w Komendzie Miejskiej Policji była kontrola z Komendy Głównej Policji. Więc może to następstwo po ustaleniach podczas kontroli? Ciekawe, co ustalono skoro taka szybka decyzja co do Michułki? Więc nie wyrokujmy i nie oczerniajmy. Najbardziej będą jazgotać Ci, którzy są na wysokich stanowiskach bo dla policjantów niższego szczebla nie ma to żadnego znaczenia. Na stanowiskach się bywa...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 16:03:21

    Jeden z najlepszych Komendantów Wojewódzkich w Radomiu. Sprawiedliwy, rozważny i uczciwy. To oficer w pełnym tego słowa znaczeniu- jak przed wojną --Bóg, Honor Ojczyzna. Wyniki KWP Radom najlepsze od lat. Jeżeli odwołuje się takich ludzi, to w jakim kierunku idzie ta formacja- chyba na samo dno. Szacunek dla Pana, Panie Komendancie. Jeżeli to prawda, co piszecie, że to zemsta za KP 2, to skandal.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 16:07:21

    Zwolnił się stołek dla nikosia z Garwolina on ma duże możliwości ze swoim plecakiem na pewno zrobiłby porządek w Radomiu

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 16:11:02

    Może nareszcie będzie normalnie jak przyjdzie nowy komendant. Nie będzie tolerował głupoty i krył nieudaczników. Dla nas najważniejsze jest żeby był spokój. KONIEC tuszowania głupoty i opluwania niewinnych policjantów

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 16:15:58

    No i co z tego że wyj.. li Bolka i Lolka jak na ich miejsce przyszedł kierowca z PKS. I oni i on są podwieszeni pod Hodia a ten z kolei pod jakiegoś wiadomo jakiego plebana. Wiadomo, że wszyscy jednym ch... jem poszycie czyli wiszą pod tym niedokolysanym Wojtusiem. Musi być konkretne p.. lniecie żeby ta cała ferajne wy.. ac w kosmos. Myślę, że się nie da ale trzymam kciuki za normalnych policjantów. Nie dajcie się i jechać z tymi k.... mi. Przez politykę w Policji nie ma kto pracować, złodzieje pala samochody. Ludzie kabaret. Jeszcze raz powtarzam jechac z kur... mi pisowskimi w Policji

  • Gościówka - niezalogowany 2019-06-16 16:16:32

    Przemyślenia na niedzielne popołudnie :)
    Samo powołanie Reka było dość zaskakujące. Na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji czyli największej jednostki na Mazowszu powołano człowieka, który dotychczas był zastępcą Komendanta Powiatowego w Przysusze. Należy zauważyć, że Komenda Powiatowa w Przysusze jest mniejsza niż którykolwiek z komisariatów w Radomiu. A tu nagle taki awans. Bez wyników, bez spektakularnych sukcesów, bez doświadczenia w pracy i zarządzaniu taką jednostką nagle Rek został Komendantem Miejskim w Radomiu... Dla mnie to dość dziwne. Może warto by się zagłębić skąd taka a nie inna decyzja Komendanta Michułki, a może tam jest układ, którego wszyscy się doszukują? Jeszcze jedna dygresja. Biorąc pod uwagę, że Michułka przyszedł do Radomia z Łodzi, więc miał prawo nie znać ludzi w Radomiu i po przyjściu nie zmienił sobie ówczesnych zastępców Świszcza i Borkowskiego, to może jego błędem było to, że dał się rozegrać właśnie tym panom a teraz niestety ponosi tego konsekwencje. Więc jeśli ktoś doszukuje się układu to może warto zacząć szukać od samej góry?

  • Bezpartyjny - niezalogowany 2019-06-16 16:26:58

    Ajjj ujadają pieski, które się boją o stołeczek... Ajjjj boli niektórych że wreszcie fakty ujrzały światło dzienne. A skoro są "piswoskie k...wy" to jak określić przydupasów z innych ugrupowań? Przecież Rek startował z list SLD razem ze swoim przyjacielem - obecnym komendantem z Jedlińska, więc kim oni są? Tym bardziej że SLD to współbracia PO po ostatnich wyborach. Jak określić człowieka pozostającego na stanowisku zastępcy komendanta wojewódzkiego w Radomiu skoro został powołany za czasów PO i trwa do dziś?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 16:45:34

    Piszecie, że komendantow z KP2 odwołał TM, a przecież odwołał ich Hodio. A jeżeli jest tak jak piszecie, że to TM, to przekroczył uprawnienia.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 16:52:47

    Nie płaczcie tak po TM bo depresji dostaniecie a wasza doktor ewa do Brukseli pojechała i recepty nie będzie na wasz ból d.. Y.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 16:59:29

    Michulka krył afery. Tolerowal chamstwo reka i swojego łysego pieska który swoimi pomysłami uszył mu buty. Za głupotę i łatwowiernosc zapłacił stanowiskiem. Wydawało się że pułkownik nie będzie tak naiwny. Niech Pan podziekuje doradcą. Pana nie ma a łysy się cieszy. Porażka.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:03:51

    Ciekawe jak długo łysy będzie się cieszył??

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:09:46

    Za rządów TM to nawet radiowozy spaliły się ze wstydu.

  • gość 2019-06-16 17:15:07

    Spaliły się ze wstydu tym bardziej pod KP I, bo tam przecież komendantem jest Jędruś koleżka łysego od kieliszka ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:27:16

    A propos kierowcy PKS. Ma jeszcze inne zdolności - umie spawac. Razem z emerytowanym naczelnikiem Wydzialu Prewencji KP II spawali piękne ogrodzenia dla swoich PRZELOZONYCH. ZUPEŁNIE BEZINTERESOWNIE. TERAZ JAK JEDEN DAŁ DUPY TO GO POŚWIĘCILI A KIEROWCA PKS "WALCZY" DALEJ. JECHAĆ Z KUR.....AMI PISOSKIMI W POLICJI. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ TYM SZMATOM, WALCZCIE O GODNOŚĆ POLICJANTA.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:33:08

    Piszesz o godności policjanta a używasz słów rodem z rynsztoku jaki autor taki tekst

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:35:43

    No i wPiS.. u i wylądował i cały misterny plan też wPiS.. u. A taki był ładny, amerykancki, szkoda.

  • gość 2019-06-16 17:38:55

    JEDEN "ŻYCZLIWY" PISZE KOMENTARZE O "K...ACH PISOWSKICH". WIDAĆ POZIOM CZŁOWIEKA. SZKODA ŻE TAKIE PRYMITYWY SĄ W POLICJI. PRZEPRASZAM ZA TEGO CZŁOWIEKA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH. A TERAZ SŁOWO BEZPOŚREDNIO DO CIEBIE: NA JAKIEJ PODSTAWIE ROZLICZASZ CZŁOWIEKU KOGOKOLWIEK? SKORO NIE ODPOWIADAJĄ CI PRZEŁOŻENI TO ZMIEŃ ROBOTĘ. WCALE NIE MUSISZ BYĆ POLICJANTEM SKORO TAK WSZYTKO CIĘ DOOKOŁA BOLI. PRZYPUSZCZALNIE JESTEŚ NIEROBEM, KTÓRY PEWNIE ZA NIERÓBSTWO DOSTAŁ PO USZACH I TERAZ MASZ PROBLEM. TYLKO ZASTANÓW SIĘ GDZIE LEŻY PROBLEM, BO RACZEJ U CIEBIE W GŁOWIE. NAJLEPIEJ BRAĆ KASĘ CO MIESIĄC ZA PRZYJŚCIE I PIE...NIE GŁUPOT, A JAK DO ROBOTY TO JUŻ PROBLEM. PATRZĄC NA POZIOM BEZROBOCIA W POLSCE TO MASZ SZANSĘ ZAROBIĆ WIĘCEJ NAWET NA BUDOWIE JAKO POMOCNIK. TYLKO TAM TRZEBA PRACOWAĆ!!! NIEROBIE DO PRACY A NIE TYLKO NARZEKAĆ I OCZERNIAĆ INNYCH.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:41:05

    Czy to prawda, że jutro o 13 w KWP jakaś wielka stypa się szykuje??

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:48:43


    Do gość. A propos słów z rynsztoka. Gościu kim ty k.. wa jesteś. Ja od... jebalem 25 lat ciebie pewnie ciocia do milicji zapisala bo jak chciałeś sam to mocy zabrakło. Jesteś pewnie pociotkiem jakiegos pisowskiego prominenta albo kuzynem ksiedza czyli ciotka. Jakbyś miał jaja to byś walczył jak niedoceniani policjanci o godność tego urzedu.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:49:29

    Gościu co piszesz o spawaczach..... Najważniejsze, że udało się co niektórych odspawać....

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:56:30

    Rynsztok się rozkręcił bo mu ktoś dobrze odpisał. Zastanawiam się o jakiej walce pisze, bo z tego co widzę to o godności raczej nie ma tu mowy. Jak rynsztok to nie godność.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:58:26

    Go gościa co bredzi o milicji... Ciebie chyba tatuś esbek przyjmował, a teraz płaczesz bo tatusiowi zera obcieli przy emeryturze, sierżancie wujek Czesław już nie pomoże a skoro pamiętasz czasy milicji to obrazki wujka Wojciecha na boazerii wisiały. Przestań plamic honor policjanta. Policja to teraz strefa zdekomunizowana. Trudne słowo?? Sprawdź w Wikipedii.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 18:13:21

    Kontrole przydałyby się w wielu KWP np w lubeskim.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 18:44:53

    Oficer w pelnym tego slowa znaczeniu..Jeden z najlepszych i najnormalniejszych przelozonych.Polityka w policji niszczy ludzi madrych,uczciwych z duzym bagazem doswiadczen.Wieze ze ktos go doceni i wykorzysta jego potencjal i wiedze.Bóg,Honor,Ojczyzna

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 18:45:55

    Ludzie tu nie chodzi o PIS czy nie PIS, chodzi o prace w miarę dobrych warunkach i normalnych przełożonych. Nie awanse guwniarstwa bez pojęcia o robocie, rozliczyć te dziwne mianowania bez żadnego sensu. Szanować doświadczonych policjantów by się przydało i powrót do normalność.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 18:50:33

    Jeżeli odwołali Michułkę to chyba po kontroli z KGP. Każdy opluwa wyzywa Ci co tak piszą to w 100 proc. nieroby co mają lewe ręce do roboty chcieliby brać kasę za pierdolenie głupot . Po drugie to się zastanawiam który z tych wyjacych jadem gdyby został komendantem to kogo by sobie wziął do pomocy kogoś kogo nie zna czy swojego człowieka na którym może polegać. Pracujecie tyle i się dziwicie jak dzieci przełożeni się zmieniają nas na dole to tyle obchodzi co zeszłoroczny snieg. A tak poza tym jedziecie na PiS gdyby to był PiS to komendanta Michułki nie byłoby na stanowisku zaraz po ich objęciu władzy. A że tyle był to widocznie nie są to polityczne zagrywki. Po niszczeniu banerów i tuszowaniu sprawy komandant polecial.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 18:59:10

    POrąbany cały ten Radum...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 18:59:13

    To co dzieje się teraz z Michułką jest normalną sytuacją, dokładnie taką jak za czasów odejścia poprzednich komendantów wojewódzkich. Jest czymś oczywistym, że dla niektórych skończy się ich "pięć minut", a zacznie się dla innych. I albo wykorzystali swój czas albo nie i dlatego teraz jest płacz i zgrzytanie zębów. Tak było jest i będzie. Nie ma w tym nic dziwnego.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 19:04:19

    Lubu dubu Lubu dubu, ty jarząbek co wychwalasz TM, pierwszy zakup to słownik, no chyba, że cała twoja wiedza i profesjonalizm opiera się na "wieże".

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 19:09:18

    Więcej kultury chamy zajebane

  • Pilicjant - niezalogowany 2019-06-16 19:24:46

    Powiem tak. Nikt kto nie doświadczył nie powinien zabierać głosu. Komendant Michułka to facet z ogromną klasą. Doświadczył tego nie jeden. Skoro ktoś myśli inaczej to znaczy, że albo nie zna człowieka albo nie miał z nim kontaktu. Uczciwość na pierwszym miejscu. Powodzenia Panie Komendancie. Uczciwość kiedyś zaprocentuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 19:30:04

    Uporządkować dziwne awanse, gonić guwniarstwo, ustanowić grupy odpowiednio do wieku służby i zrobić porządek pisząc do Prezesa on się nie będzie ceregielił. I przyglądać się co dalej z tymi postępowaniami, ręka na pulsie.

  • gość 2019-06-16 19:33:22

    Jeden z najlepszych na przestrzeni ostatnich 20 lat Komendantów Wojewódzkich w Radomiu. Sprawiedliwy, rozważny i uczciwy. Zawsze wsłuchujący się w to co do niego się mówi. To Oficer przez duże O i w pełnym tego słowa znaczeniu.. Olbrzymi szacunek dla Pana, Panie Komendancie. Duża strata i dla formacji i dla radomskiej Policji. Najgłupsze posunięcie MSWiA jakie mogło być!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 19:46:49

    Radom fajne miasto,więcej luzu ,humoru i będzie lepiej.Mniej krytyki za dużo macie w sobie zgryzoty .Wyjedźcie na urlop , ostudzcie umysły .Widzę że wielu z was jest zmęczonych !!!!!

  • DruhnaBoruhna - niezalogowany 2019-06-16 19:48:31

    A juz myslalam ze odwolali go za zamiecenie pod dywan sprawy patentowanej oszustki MB Naczlniczki Inwestycji co swojemu mezusiowi i sobie bedac decyzyjna ws lokali obstukala na lewo za darmo policyjne mieszkanko i chciala sie uwlaszczyc na panstwowym majatku. Powinna pierdziec w pasiak za ten numer, razem ze swoim chlopem, albo za mase walkow ktorych sie dopuscila

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 19:59:32

    Uporządkować awanse i grupy dobry pomysł, tylko nie do stażu służby ale do wiedzy umiejętności i zaangażowania, bo wielu z dużym stażem służby to tępacy i idioci którzy nic nie potrafią. Ich jedynym zajęciem to plotowanie i pisanie anonimów, więcej nie potrafią i są toksyczni psują policję od środka. Życzę im powodzenia na emeryturze, oby jak najszybciej, bo mogą nie zdążyć za swoje postępowanie na służbie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 20:00:00

    Jak możecie pisać, że TM był wzorem oficera, szef, który nie wie co robi podwładny?? Nie wiedział co Reksio zlecal, co Reksio ukrywał, nie wiedział o akcji baner, o mobbingu, o ukrywanie molestowania i to wzór szefa??

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 20:12:47

    Uporządkować awanse i grupy dobry pomysł, tylko nie do stażu służby ale do wiedzy umiejętności i zaangażowania, bo wielu z dużym stażem służby to tępacy i idioci którzy nic nie potrafią. Ich jedynym zajęciem to plotowanie i pisanie anonimów, więcej nie potrafią i są toksyczni psują policję od środka. To pisze pewnie człowiek z szescioletnim stażem i ogromną wiedzą który może być komendantem lub naczelnikiem. ....... kpina,kpina,o czym mowa.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 20:19:07

    Rację ma ten co pisze, żeby oddzielić politykę od Policji. No jak można odstąpić od podjęcia czynności służbowych po doniesieniu o możliwości popełnienia przestępstwa. Tylko dlatego, że samochód żony prezydenta?? Jaka jest treść notatki służbowej?? Po czyich naciskach nie podjęto działań?? Mimo ustaleń dochodzeniowki?? Wzór komendanta??

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 20:19:54

    Nikt nie ujmuje komendantowi Michułce jego klasy przy oficjalnych kontaktach z ludźmi. Obstawił się dziwnymi ludźmi - mam na myśli zastępców, których powinien wymienić jak tylko objął stanowisko. A tak, wpakowali go w bagno, nie dali wysłuchać innych i przez to "wypadł z obiegu". Niereagowanie na raporty o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego Komendanta Miejskiego w Radomiu, a obecnie w Garwolinie Reka jest też niestety, ale niedopełnieniem obowiązków Michułki, bo po oficjalnym zgłoszeniu powinien puścić to do prokuratury. Skoro prokuratura bada anonimy, tym bardziej powinna zbadać oficjalne zgłoszenia dotyczące podwładnych komendanta Michułki. Jest to ewidentny przykład "zamiatania pod dywan" przewinień "swoich" ludzi. Przykre, ale niestety prawdziwe. Kolejny przykład to sprawa niszczenia banerów ministra Skurkiewicza i ustaleń dotyczących samochodu prezydenta Frysztaka. Jeśli w czasie kontroli z KGP potwierdziło się to, że były Komendant Miejski Rek wydał polecenie, żeby zaniechać czynności przez policjantów, aby nic nie robić w sprawie namierzonego samochodu Frysztaka, a idąc dalej, jeśli takie polecenie wyszło od kierownictwa Komendy Wojewódzkiej w Radomiu, to niestety też zachodzi tu podejrzenie popełnienia przestępstwa. Można mówić o Michułce wiele dobrego, ale trzeba zmierzyć się również, a może przede wszystkim z faktami. Jeśli w KGP potwierdziło się to, o czym piszę to nic dziwnego że Komendant Michułka został odwołany. W takiej sytuacji kto nie byłby na tym stanowisku zostałby odwołany. Taka sytuacja poprostu nie powinna mieć miejsca, bo jest to przestępstwo. Dlatego wychwalanie kogoś, albo linczowanie nie ma sensu. Dyskutujmy o faktach, a nie wirtualnej, pokazowej rzeczywistości.

  • gość 2019-06-16 20:39:45

    Staż służby ma niewiele wspólnego z umiejętnościami policjantów. Przykładem jest policjant z KMP w Radomiu, który ma wiedzę, umiejętności, doświadczenie i wykształcenie ponad przeciętne, a jest sierżantem. Kpina. Niejeden naczelnik mógłby się od niego uczyć. Dlaczego nie promuje się ludzi, którzy inwestują w siebie, co przekłada się to również na efekty służby ? Dlatego uzależnianie grupy zaszeregowania od stażu pracy jest głupotą. Przykład z drugiej strony. Ilu jest policjantów mających ponad 15 lat służby i też są sierżantami w patrolu? Brak jakichkolwiek ambicji, żeby się rozwijać i za staż taki człowiek ma dostać wysoką grupę? Żenada. Przełożeni muszą dostrzegać tych, którzy naprawdę pracują i chcą coś osiągnąć. Tak wiem, że zaraz posypią się komentarze że młody to pewnie podpierdalał i ma grupę, ale może wreszcie ktoś spojrzy na zaszeregowanie policjanta właśnie w sposób opisany powyżej? Że młody to nie znaczy, że głupi, a że stary to nie znaczy, że mądry. Mam nadzieję, że następca Michułki mądrze podejdzie do tematu i rozszerzy taki stan rzeczy na całe Mazowsze.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 20:49:51

    Fakty są takie że nikt z was nie wie za co wyleciał.Wazne, aby nowy wiedział , po co został powołany.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 20:59:03

    Zobaczymy jakie fakty będą w prokuraturze dotyczące TM, KB i SR. Bardzo mnie ciekawi jak się będą tłumaczyć. Najważniejsze że więcej nikogo nie zaszczują.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 21:17:05

    Wróble cwierkają że do Radomia zawita opcja sochaczewska albo łowicka. Któryś z tych komendantów ponoć.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 21:25:16

    Zobaczymy jak wasze IP komputera lub numery telefonów trafią do prokuratury, zobaczymy czy też tak będziecie wylewni w słowach ?

  • Luzak - niezalogowany 2019-06-16 21:28:27

    Dlatego dyskutujmy o faktach :)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 21:28:40

    Młode wojsko to ma robić na ulicy na interwencję jeździć a nie naczelnik, komendant,dyżurny. Do 10 roku służby to ma zasuwać jeden z drugim na wysokich obrotach. Na awanse przyjdzie czas. Takiego komendanta nam trza, co szanuje stare wojsko.

  • Kom - niezalogowany 2019-06-16 21:31:08

    A ja miałem telefon, że ktoś z Krakowa na nastać.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 21:33:05

    Niech szanuje stare wojsko, ale to wojsko które faktycznie pracuje. Nierobom mówimy dość...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 21:38:04

    Chłopie a kiedy ty widziałeś żeby naczelnik albo komendant jeździł na interwencje? Poza protestem zeszłorocznym oczywiście. Nie mydl ludziom oczu. A co to za magiczna granica 10 lat. Poza tym uważasz że z cywila nie można mieć doświadczenia, które przydaje się w służbie? Bardzo złe myślenie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 22:03:07

    To może i Grójec wreszcie ktoś rozjebie. Jedna wielka klika.

  • Emeryt - niezalogowany 2019-06-16 23:17:09

    Do gościa: widać że jesteś cienkim gliną bo prawdziwy glina nie komentuje w tak bzdurny sposób takich spraw, wogóle nie.komentije.

  • gość 2019-06-17 00:38:33

    Ludzie co wy piszecie tak jak pracownicy policji bo tego nie da się ukryć jak i ludzie którzy mają coś wspólnego z policją Komendant to klasa takiego jeszcze nie było normalny człowiek który nie układał się z politykami dlatego trzeba WYRZUCIĆ NA BRUK NAJLEPIEJ DOBREGO CZŁOWIEKA WYRZUCIĆ JAK ŚMIECIA ALE TO CAŁA NASZA WŁADZA

  • WsPol - niezalogowany 2019-06-17 10:00:48

    Łysy??? Z-ca wojewódzkiego, ten od sowieckich piosenek i gitary w pijackim amoku??? Koledzy z plutonu WSPol puszczają filmiki do siebie "struna i sowieckie uwielbienie folkloru".
    Mało polityczne...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 10:14:55

    Koty awansują jeden po drugim po znajomości. Strączek komendant też jest dobry. I jego pani podopieczna kocina co do służby odprawia SPPP (skandal). Jak na to patrzą normalni policjanci ze stazem ale bez korzystania z kolesiostwa to mają wyjebchane na tą robotę. A fajfusy mówią że to nieroby. Nie, poprostu szkoda cokolwiek robić w takim klimacie. HWD

  • gość 2019-06-17 13:20:11

    Porządny chłop, porządny Komendant. Szkoda.

  • Policjant od 25 lat - niezalogowany 2019-06-17 14:36:44

    Panie Komendancie Michułka. To był WIELKI HONOR służyć pod Pana rozkazami. DZIĘKUJĘ.

  • gość 2019-06-17 15:13:24

    "Z uzyskanych informacji przez nas"
    A może: "Z uzyskanych przez nas informacji"
    Teraz już nikt się nie podpisuje pod artykułem. Już wiem dlaczego.
    Wstyd się podpisać! Lepiej niech ludzie nie wiedzą kto ma braki w warsztacie dziennikarskim.
    NIE WYSTARCZY ZNAĆ LITERY, TRZEBA JESZCZE "UMIĆ" PISAĆ.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 16:58:36

    WSPol tylko tyle masz na Pana Z-cę? Ty pewnie nigdy w WSPol nie byleś. Źenujacy komentarz, zgodny chyba z poziomem Twojego IQ, a może prace w Policji utożsamiasz z upodobaniami politycznymi, to uczelnie policyjne Ci są obce. Nie pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 17:11:54

    Ci co tak ubolewaja nad odowlaniem to tylko naczelnicy KWP ktorzy robili co chcieli...owineli sobie TM wokol palca i tyle....TM to zupelnie niedecyzyjny komendant...zobaczcie kto tak naprawde rzadzi...

  • Kadrowy - niezalogowany 2019-06-17 17:24:25

    Jak nie było układów, to jakim sposobem aspirant został zastępcą komendanta powiatowego Policji w Garwolinie. Teraz jest podkomisarzem i z inspektorem Rekiem się uzupełniają. Porażka totalna.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 18:51:02

    Człowiek nie wielbłąd - pić musi. Nawet w Szczytnie. Dajcie chłopu spokój

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 18:57:14

    Miejmy nadzieję, że nowy Komendant Wojewódzki zrobi porządek nie tylko z naczelnikami w KWP ale również z komendantami na powiatach. Tyle się pisze o układach, a który z nich jest bez układu? Ilu z nich to skazani na sukces przedstawiciele "dzieci szczęścia" lub poprostu "urodzony komendant lub naczelnik"? Niejednokrotnie z wykształceniem zrobionym "na siłę" bez ambicji żeby samemu coś osiągnąć, a tylko wredoty gnojące ludzi którzy faktycznie mogliby coś zdziałać. Kiedyś ich czas się skończy i oby jak najszybciej.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 19:49:41

    A sierżant z-ca naczelnika finansów KWP.

  • słowo rozsądku - niezalogowany 2019-06-17 20:43:12

    Drodzy policjanci KWP/KMP/KPP, pracownicy cywilni. Przykro to wszystko się czyta. Brudy omawiajmy na odprawach. Inicjały przełożonych zachowajmy in pectore. Tylko o to Was proszę. Forum publiczne nam nie pomoże. Stworzy dodatkowe konflikty służbowe i prywatne. Rozmawiajcie z przełożonymi, ze związkami, piszcie skargi (nie anonimy). Zostańcie bohaterami, a nie anonimowymi hejterami!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 21:21:58

    Ludzie którzy piszą imiennie są bohaterami, a raczej byli, bo już nie pracują w tej instytucji. Przykra sprawa. I tak jest zawsze. A tymi komentarzami powinno zająć się BSW. Ale lepiej ścigać szarych policjantów bo jakiś luj z pod sklepu zgłosił że go pobili. A sprawy poważne zamiatane są pod dywan. Policja to kolos na glinianych nogach. Wstyd, hańba, kiedyś Policjanci się szanowali. I przełożeni byli inni. Ale faktycznie wyciąganie brudów na publicznych forach to zły pomysł.

  • GLINIARZ - niezalogowany 2019-06-17 23:05:06

    Tomek Michulka to jeden z najlepszych oficerów z którym wspolpracowalem. Szacunek Panie Komendancie!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-18 17:22:35

    Znam Tomasza od początku studiów w Gorzowie. Zaraz po studiach też zostałem policjantem. Pracuję w innym garnizonie. Przykro czytać takie nieprzychylne komentarze. Nie znam jego poczynań jako komendanta wojewódzkiego, ale według mnie nie powinno się w taki sposób komentować działań Policji. Burzy to pozytywny wizerunek naszej formacji. Jeśli postępował niezgodnie z prawem i procedurami został odwołany. Jako pracownicy policji lub policjanci winniśmy w komentarzach używać argumentów, a nie hejtu.

  • BYŁY POLICJANT - niezalogowany 2019-06-21 14:29:02

    Szanowni Państwo już zapomnieliście jak Pan Michułka obejmując stanowisko z nadania politycznego /dobrej zmiany/ zwolnił Komendantów Powiatowych i ich Zastępców tylko dlatego że rozpoczynali służbę w innych czasach, nie liczył się człowiek. Wówczas pokazał że tak naprawdę zależy mu tylko na utrzymaniu stanowiska. Człowiek honoru tak nie postępuje, skoro był taki sprawiedliwy i praworządny to dlaczego nie zrezygnował wtedy z funkcji . Jak widać sprawiedliwość jednak jest a i sposób odwołania taki sam. Pozdrawiam.

Dodajesz jako: |