:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Koncert uczniów Zespołu Szkól Muzycznych I stopnia

Kiedy: 2018-06-12 , godzina: 18:00 | Gdzie: ZSM w Radomiu, ul. 25 Czerwca 70

Koncerty, Koncert uczniów Zespołu Szkól Muzycznych stopnia - zdjęcie, fotografia

Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu zaprasza we wtorek o godz. 18:00 na koncert w wykonaniu uczniów szkól muzycznych I stopnia.

 

Doroczny koncert szkolny – Popis, to wielkie święto szkoły. W tym dniu prezentują się najlepsi uczniowie szkół muzycznych I stopnia wchodzących w skład Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu.

A zatem wystąpią soliści, zespoły kameralne, chór oraz orkiestra smyczkowa. Wśród uczniów znajdą się laureaci krajowych i zagranicznych konkursów instrumentalnych. Udział uczniów w tym koncercie jest dla nich szczególnym wyróżnieniem i uznaniem ich umiejętności instrumentalnych. To z kolei gwarantuje wysoki poziom wykonawczy. A więc jest to znakomita zachęta do przybycia i wysłuchania efektów pracy dydaktycznej nauczycieli oraz rozwoju talentów uczniów Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu.

Wstęp wolny.

 

Źródło: Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu

Koncert uczniów Zespołu Szkól Muzycznych I stopnia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się